Антон Царенко: «Здобули перемогу на характері»

2022-10-02 12:52 Півзахисник «Динамо U-19» Антон Царенко підбив підсумки матчу 5-го туру чемпіонату юнацьких команд, у якому кияни ... Антон Царенко: «Здобули перемогу на характері»

Півзахисник «Динамо U-19» Антон Царенко підбив підсумки матчу 5-го туру чемпіонату юнацьких команд, у якому кияни на виїзді здолали «Минай» (2:0).

Антон Царенко. Фото: fcdynamo.com

— Ми дуже добре розпочали матч і створили кілька хороших моментів, які потрібно було реалізовувати, щоб доводити гру до логічного завершення. Однак у першому таймі забити не змогли, тому виникли деякі проблеми. Можна сказати, що на характері здобули цю перемогу.

— Із чим був пов’язаний брак при прийомі м’яча, в передачах?

— Ми постійно тренувалися та грали на натуральному покритті, а тут синтетичний газон. Напевно, це трохи й вплинуло на гру та перебіг матчу.

— На якому покритті зручніше грати в дощ — трав’яному чи штучному?

— Думаю, що на натуральному газоні. Адже ми звикли грати на цьому покритті, до того ж м’яч швидше котиться, тому можна створювати більше атак біля воріт суперника.

— У першому таймі не вистачало тільки забитих м’ячів. Які коригування були внесені в перерві?

— Тренери зробили поправки в перерві, завдяки чому ми одразу забили два м’ячі, переважали суперника та створювали ще моменти.

— Сьогодні вдалося забити внаслідок стандарту та після передачі з глибини. Постійно тренуєте ці компоненти?

— Тренерський штаб просить виконувати під час гри те, що ми відпрацьовуємо на тренуваннях. Як бачите, сьогодні все вдалося і ми забили ці два м’ячі. Але нам ще є над чим працювати.

— Розкажи про момент із першим голом, в якому ти асистував: робив передачу чи пробивав по воротах?

— Йшла подача з флангу, після якої воротар зіграв невдало. А я на дальній стійці просто віддав пас у бік воріт — і так вийшло, що потрапив у ногу Горбачу.

02.10.2022, 12:52
Чемпионат Украины Заря Шахтер 1 : 3   18 апреля 15:30
Лига конференций Фиорентина Виктория - : - 18 апреля 19:45
Лилль Астон Вилла - : - 18 апреля 19:45
Лига Европы Рома Милан - : - 18 апреля 22:00

Тібо Куртуа: «Великий Лунін» 9
18.04.2024, 12:12