Ліга Європи, 3-й тур. «Ренн» — «Динамо» — 2:1. Огляд матчу, статистика

2022-10-06 23:53 Цього тижня відбуваються матчі 3-го туру групового етапу Ліги Європи. В одному з них у четвер, ... Ліга Європи, 3-й тур. «Ренн» — «Динамо» — 2:1. Огляд матчу, статистика

Цього тижня відбуваються матчі 3-го туру групового етапу Ліги Європи. В одному з них у четвер, 6 жовтня, зустрічалися французький «Ренн» та київське «Динамо».

Фото — Оксана Васильєва

Ліга Європи. Груповий етап. Група «В». 3-й тур

«РЕНН» (Ренн, Франція)«ДИНАМО» (Київ, Україна)2:1 (1:1)
Голи: Терьє (23), Д.Дуе (89) — Циганков (33)

Попередження: Забарний (88)

«Динамо»: 71.Бойко — 94.Кендзера, 25.Забарний, 4.Попов (2.Вівчаренко, 90+2), 44.Дубинчак — 5.Сидорчук (К), 8.Шепелєв — 15.Циганков (20.Караваєв, 86), 29.Буяльський, 7.Кабаєв (11.Ванат, 79) — 41.Бєсєдін.
Запасні: 35.Нещерет, 74.Ігнатенко, 6.Бурда, 9.Періс, 18.Андрієвський, 19.Гармаш, 21.Кравченко, 24.Тимчик, 34.Сирота.

«Ренн»: 30.Манданда, 22.Ассіньйон, 2.Родон, 5.Теате, 25.Мелінг, 6.Угочукву, 20.Тет, 14.Бурижо (К) (3.Трюффер, 85), 7.Терр’є (28.Аблен, 79), 21.Майєр (9.Калімуендо-Мюінга, 64), 19.Гуйрі (33.Д.Дуе, 64).
Запасні
: 1.Алемдар, 89.Сален, 15.Ву, 18.Білосьян, 31.Г.Дуе, 35.Франкуаз.

Не можна сказати, що «Ренн» із початком гри заволодів такою вже тотальною перевагою, але в той же час господарі поля методично «розгойдували» оборону «Динамо», створюючи досить гострі моменти. І на 23-й хвилині зустрічі це принесло свій результат: Тер’є в лівій частині штрафної площі киян прийняв передачу від Гуйрі і потужним ударом вразив далеку «дев’ятку» воріт Бойка — 1:0.

Втім, уже через 10 хвилин динамівці відігралися: Бесєдін отримав пас у штрафній «Ренна» від Дубинчака, п’ятою в дотику зіграв на Буяльського, той продовжив комбінацію на Циганкова, який пробив відразу метрів з 8-ми собою, і Циганков із другої спроби вразив ворота французької команди — 1:1.

Пропущений гол, як здалося, дещо збентежив господарів поля. Вони продовжували атакувати, але виглядало це інтертно. «Динамо» в ці хвилини виглядало набагато впевненіше, ніж у першій половині тайму, але до гостроти біля воріт «Ренна» це не призвело. У підсумку, перший тайм так і закінчився з рахунком 1:1.

Майже весь другий тайм пройшов під знаком повної переваги Ренна. До фактичної гостроти біля воріт «Динамо» французька команда справу доводила нечасто, але гольові можливості у господарів поля все ж були. Так, небезпечно з меж штрафної площі пробивали Тет і Гуйрі. У першому випадку надійно зіграв Бойко, у другому м’яч пролетів поруч зі штангою. А на 69-й хвилині «Ренн» справді був близьким до гола — це Буріжо пробив з лінії штрафного майданчика, і Бойко насилу дотягнувся до м’яча, що летів у нижній кут його воріт.

Більшого «Ренну» добитися не вдалося, а останні хвилин десять матчу французьку команду просто не вистачило. У цьому відрізку зустрічі «Динамо» помітно покращило контроль м’яча і на хвилі таких позитивних змін у грі спробувало вирвати перемогу. Втім, до гостроти біля воріт «Ренна» це так і не призвело.

А ось господарі поля зуміли таки оформити другий гол. Точніше, динамівці самі собі його «привезли». На 89-й хвилині зустрічі Попов у найпростішій ситуації зіграв прямо на Дезирі Дуе, той легко увірвався в штрафну площу, виходячи один на один з Бойко, і холоднокровно відправив м’яч у сітку — 2:1.

Додамо, що в другому матчі 2-го туру в групі «В» Ліги Європи турецький «Фенербахче» обіграв на своєму полі кіпрський АЕК — 2:0. У результаті, турнірне становище команд в цій групі набуло наступного вигляду: «Фенербахче» — 7 очок, «Ренн» — 7, АЕК — 3, «Динамо» — 0.

У наступному турі в групі «В» зіграють: «Динамо» — «Ренн», «Фенербахче» — АЕК. Обидві зустрічі відбудуться у найближчий четвер, 13 жовтня.