6-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Рух» — 3:0. Огляд матчу, статистика

2022-10-09 20:10 Цього вікенду відбуваються матчі 6-го туру чемпіонату України. В одному з них у неділю, 9 жовтня, ... 6-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Рух» — 3:0. Огляд матчу, статистика

Цього вікенду відбуваються матчі 6-го туру чемпіонату України. В одному з них у неділю, 9 жовтня, зустрічалися київське «Динамо» і «Рух». Поєдинок проходив у Львові на стадіоні «Арена Львів».

Фото — Оксана Васильєва

Чемпіонат України. 6-й тур

«ДИНАМО» (Київ) — «РУХ» (Львів)3:0 (1:0)
Голи:
Буяльський (43, 60), Тимчик (80)

Попередження: Тимчик (56) — Роман (14)

«Динамо»: 71.Бойко (35.Нещерет, 54) — 24.Тимчик, 34.Сирота, 25.Забарний, 2.Вівчаренко — 5.Сидорчук (К) (18.Андрієвський, 84), 8.Шепелєв — 15.Циганков (20.Караваєв, 84), 29.Буяльський, 7.Кабаєв (19.Гармаш, 55) — 41. Бєсєдін (11 Ванат, 78).
Запасні: 4.Попов, 6.Бурда, 9.Періс, 21.Кравченко, 22.Лонвейк, 44.Дубінчак, 94.Кендзера.

«Рух»: 79.Паньків (К), 6.Довгий (92.Слюбік, 80), 93.Роман, 96.Слюсар, 29.Дідик, 73.Лях (17.Мисик, 69), 23.Бойчук, 11.Соломон (99) (99.Руніч, 80), 63.Сопуга, 30.Таллес (10.Притула, 64), 7.Клімчук.
Запасні: 86.Герета, 4.Холод, 15.Підгурський, 22.Карабін, 71.Федор, 75.Кітела.

«Динамо» з перших хвилин матчу заволоділо повною перевагою, але до фактичної гостроти біля воріт суперника справа доводила вкрай рідко. По суті, зі всіх комбінацій киян можна відзначити лише ту, яка завершилася ударом Циганкова відразу метрів з 18-ти м’яч просвистів над поперечиною. При цьому «Рух» зумів організувати гідну відповідь — це Таллес у контратакі своєї команди пробив з-за меж штрафного майданчика, і Бойко насилу відбив м’яч.

Але під завісу першого тайму динамівці все добилися свого. На 43-й хвилині зустрічі Вівчаренко прорвався лівим флангом, виконав навісну передачу, Паньків дотягнувся до м’яча, проте відбив його прямо на Буяльського і той ударом одразу вразив ціль — 1:0.

У другому таймі перевага «Динамо» вже не мала такого тотального характеру, як це була до перерви, але це не завадило киянам розвинути свій успіх. На 60-й хвилині зустрічі Циганков прорвався правим флангом, вже з меж штрафного майданчика виконав простріл на дальню штангу, на Гармаша, той пробив одразу, потрапив у суперника, але м’яч відскочив прямо до Буяльського, який спокійно розстріляв. 2:0.

В час, що залишився, матчу «Динамо» продовжувало атакувати, але особливих можливостей розвинути свій успіх не мало. Відзначити можна, хіба що, удар Гармаша відразу після подачі кутового — м’яч уже летів у кут воріт «Руху» повз застиглого Паньківа, але в потрібний час у потрібному місці опинився хтось із польових гравців львів’ян. В кінці арбітр матчу зафіксував перемогу «Динамо» з рахунком 2:0.

Після цього матч більш ніж на годину перервався через повітряну тривогу, але як тільки гра відновилася, динамівці оформили третій гол: з ауту Гармаш виконав знижку у вільну зону на підступах до штрафної площі «Руху» і там Тимчик зробив 3:0. Саме з таким результатом і завершився цей матч.

У результаті, «Динамо» після п’яти зіграних матчів набрало дев’ять очок, і зараз займає 9-е місце в турнірній таблиці чемпіонату України.

У наступному турі на «Динамо» чекає гостьовий матч із донецьким «Шахтарем». Ця зустріч відбудеться у найближчу неділю, 16 жовтня, у Львові на стадіоні «Арена Львів» (початок — о 17:00).