«Ми хочемо отримати по три очки в кожному з матчів, що залишилися», — нападник «Фенербахче»

2022-10-10 18:41 Новини із табору суперника київського «Динамо» по групі «В» Ліги Європи. Нападник турецького «Фенербахче» Енер Валенсія ... «Ми хочемо отримати по три очки в кожному з матчів, що залишилися», — нападник «Фенербахче»

Новини із табору суперника київського «Динамо» по групі «В» Ліги Європи. Нападник турецького «Фенербахче» Енер Валенсія прокоментував перемогу своєї команди у вчорашньому матчі чемпіонату Туреччини з «Фатіх Карагумруком» (5:4). Нагадаємо, «Фенербахче» вирвав перемогу в цій зустрічі на п’ятій компенсованій хвилині другого тайму, а сам Валенсія оформив хет-трик (причому, два з трьох м’ячів він забив з пенальті).

Енер Валенсія

«Сьогодні був матч, який можна назвати божевільним. Ми повели в рахунку, наш суперник тричі відновлював рівновагу. Тож ми дуже раді, що в результаті все виграли. І, звичайно, сам я дуже радий допомогти своїй команді забитими м’ячами.

Ми багато працюємо, але нам потрібно бути ще краще. Нам потрібно більше працювати всією командою, особливо, щоб не пропускати так багато голів в одному матчі. Ми наполегливо працюємо щотижня, щоб перемогти. Потрібно продовжувати. Ми хочемо отримати по три очки у всіх матчах цього сезону. І ми знаємо, що дуже сильні вдома. Тож хочемо продовжувати грати сильно і добре», — сказав Валенсія.