Андрій Лунін: «Чи пощастило «Реалу» у матчі із «Шахтарем»? На гол ми точно награли, а коли його забили — це інше питання»

2022-10-12 07:51 Український воротар мадридського «Реалу» Андрій Лунін підбив підсумки вчорашнього матчу своєї команди з донецьким «Шахтарем» (1:1) ... Андрій Лунін: «Чи пощастило «Реалу» у матчі із «Шахтарем»? На гол ми точно награли, а коли його забили — це інше питання»

Український воротар мадридського «Реалу» Андрій Лунін підбив підсумки вчорашнього матчу своєї команди з донецьким «Шахтарем» (1:1) у 4-му турі групового етапу Ліги чемпіонів. Нагадаємо, іспанський гранд пішов від поразки в цій зустрічі за рахунок голу, проведеного на п’ятій компенсованій хвилині другого тайму.

Андрій Лунін (крайній ліворуч) пропускає гол від Олександра Зубкова

— Реалу пощастило?

— На гол ми точно награли, а на яку хвилину ми його забили — це інше питання. У кожному матчі ми граємо на перемогу. Сьогодні нам потрібні були 3 очки, щоб забезпечити вихід із групи.

— Гравці «Реала» думали вже про матч з «Барселоною»?

— Не думати про Ель Класіко неможливо. Нам потрібно було набрати 3 бали, щоб сконцентруватися на Ла Лізі.

— Як вас підтримав Анчелотті?

— Конкретно не можу розповісти. Це проста моральна підтримка. Всі ми переживаємо, але ніхто з нас там не знаходиться. Навіщо мені допомагати? Навпаки, я намагаюся допомагати тим, хто перебуває в Україні або вимушено виїхав.

— Важко було налаштуватися на матч?

— Намагаєшся думати про футбол, результат і спортивну складову.

— Як оціните свою гру в останніх матчах за «Реал»?

— Намагаюся використати всі матчі, в яких мені довелося зіграти. Сподіваюся, доведеться зіграти ще, щоб довести, що я гідний перебувати в цьому клубі.

12.10.2022, 07:51