Ліга Європи, 4-й тур. «Динамо» — «Ренн» — 0:1. Огляд матчу, статистика

2022-10-13 21:40 Цього тижня відбуваються матчі 4-го туру групового етапу Ліги Європи. В одному з них у четвер, ... Ліга Європи, 4-й тур. «Динамо» — «Ренн» — 0:1. Огляд матчу, статистика

Цього тижня відбуваються матчі 4-го туру групового етапу Ліги Європи. В одному з них у четвер, 13 жовтня, в Кракові зустрічалися київське «Динамо» і французький «Ренн».

Фото — Оксана Васильєва

Ліга Європи. Груповий етап. Група «В». 4-й тур

«ДИНАМО» (Київ, Україна)«РЕНН» (Ренн, Франція) — 0:1 (0:0)
Гол: Ву (48)

Попередження: Бєсєдін (44), Тимчик (53), Ванат (90+5) — Буріжо (24), Д.Дуе (70)

«Динамо»: 35.Нещерет — 24.Тимчик (20.Караваєв, 77), 25.Забарний, 34.Сирота, 44.Дубінчак (2.Вівчаренко, 66) — 5.Сидорчук (К), 8.Шепелєв (18.Андрієвський, 17 ) — 15.Циганков, 29.Буяльський, 19.Гармаш (7.Кабаєв, 66) — 41.Бєсєдін (11.Ванат, 66).
Запасні: 74. Ігнатенко, 4.Попов, 6.Бурда, 9.Періс, 21.Кравченко, 30.Діалло, 94.Кендзера.

«Ренн»: 30.Манданда, 22.Асіньйон, 15.Ву, 5.Теате, 25.Мелінг, 6.Угочукву, 14.Буріжо (К) (3.Трюффер, 84), 21.Майєр, 33.Д.Дуе (20.Тет, 73), 7.Терр’є (10.Сулемана, 66), 9.Калімуендо-Мюінга (19.Гуйрі, 73).
Запасні: 1.Алемдар, 89.Сален, 2.Родон, 10.Сулемана, 18.Білосьян, 28.Аблен, 31.Г.Дуе, 35.Франкуаз.

У першому таймі на полі йшла відносно рівна боротьба без особливих гольових моментів. Але гострота в матчі все виникала. Так, на 15-й хвилині зустрічі Буріже хльостко пробив з лінії штрафного майданчика, і м’яч ледь не писав про штангу воріт «Динамо». А через чотири хвилини вже Гармаш потужно пробив метрів з 20-ти, і Мананда в кидку насилу парирував цей удар. Нарешті, на 30-й хвилині зустрічі Мелінг завдав далекого удару, і м’яч знову просвистів у лічених сантиметрах від штанги воріт «Динамо». І на цьому фактична гострота, створена командами в першому таймі, вичерпалася. Тож на перерву суперники цілком закономірно пішли за рахунку 0:0 на табло.

А ось у самому дебюті другого тайму «Ренн» вийшов уперед. На 48-й хвилині зустрічі при подачі французькою командою кутового Ву на швидкості вбіг із-за спин динамівських захисників і ударом з меж воротарської площі розстріляв ворота Нещерета — 0:1.

Зрозуміло, що динамівці щосили намагалися переламати хід гри, намагалися зрівняти рахунок, але треба визнати, що в атакі у підопічних Луческу зовсім нічого не виходило. «Ренн» холоднокровно контролював хід гри, включаючи при цьому максимальних оборотів. У підсумку, аж до фінального свистка «Динамо» не спромоглося створити біля воріт суперника жодного гольового моменту (враховуючи далекого удару Караваєва, після якого м’яч пролетів поруч зі штангою) і зазнала чергова, вже четверта поразка в турнірі.

Додамо, що в другому матчі 4-го туру в групі «В» Ліги Європи турецький «Фенербахче» обіграв у гостях кіпрський АЕК — 2:1. У результаті, турнірне становище команд в цій групі набуло наступного вигляду: «Фенербахче» — 10 очок, «Ренн» — 10, АЕК — 3, «Динамо» — 0.

Таким чином, «Динамо» втратило шанси на вихід у плей-офф Ліги Європи.

У наступному турі в групі «В» зіграють: АЕК — «Динамо», «Фенербахче» — «Ренн». Обидві зустрічі відбудуться 27 жовтня.