Салах зробив найшвидший хет-трик в історії Ліги чемпіонів

2022-10-13 22:04 Нападник «Ліверпуля» Мохамед Салах став автором найшвидшого хет-трику в історії Ліги чемпіонів. Мохамед Салах Єгипетський форвард ... Салах зробив найшвидший хет-трик в історії Ліги чемпіонів

Нападник «Ліверпуля» Мохамед Салах став автором найшвидшого хет-трику в історії Ліги чемпіонів.

Мохамед Салах

Єгипетський форвард не потрапив у стартовий склад мерсисайдців на гру проти "Рейнджерс" (7:1), однак після виходу на заміну на 68-й хвилині він встиг записати на свій рахунок три забиті голи. Салаху вистачило шести хвилин, щоб тричі засмутити голкіпера суперників.

30-річний футболіст перевершив екс-форварда «Ліона» Бафетимбі Гоміса, який у 2011 році протягом восьми хвилин відзначився хет-триком у ворота загребського «Динамо».