«Валідол, та ще який!», — Олександр Кучер про перемогу «Дніпра-1» над «Вадуцем» у Лізі конференцій

2022-10-14 09:05 Головний тренер «Дніпра-1» Олександр Кучер прокоментував перемогу своєї команди у вчорашньому матчі 4-го туру групового етапу ... «Валідол, та ще який!», — Олександр Кучер про перемогу «Дніпра-1» над «Вадуцем» у Лізі конференцій

Головний тренер «Дніпра-1» Олександр Кучер прокоментував перемогу своєї команди у вчорашньому матчі 4-го туру групового етапу Ліги конференцій з ліхтенштейнським «Вадуцем» (2:1). Зазначимо, що переможний м’яч у цій зустрічі дніпряни провели у компенсований час другого тайму.

Олександр Кучер. Фото — scdnipro1.com.ua

«Валідол, так ще який! (Сміється). Важка гра, звісно, ​​вийшла. У першому таймі все непогано виходило до забитого гола. Але потім ми швидко пропустили у відповідь. У другому таймі було надто багато браку, особливо при виході з оборони. Дуже часто обрізалися, і тому було багато моментів у наших воріт.

„Вадуц“ — агресивна команда, і вона дуже добре зіграла. У них були моменти, але ми забили дуже потрібний гол, завоювали три очки. Це дуже тішить, адже залишаємося конкурентоспроможними в турнірній боротьбі.

Звичайно, ще розберемо цей матч, поговоримо з гравцями. Була важка гра, хлопці втомились. Ми багато часу проводимо в шляху, не завжди встигаємо як слід відновлюватися, через що накопичується втома. А через два дні у нас знову гра, тож готуватимемося далі.

Є результат, і це зараз — найголовніше. Такі матчі забирають дуже багато нервових клітин, але переможна розв’язка надає нових сил, емоційно дуже позитивно впливає. Тому особливо тішить, що змогли забити і перемогти», — сказав Кучер після матчу з «Вадуцем».