Миколенко отримав високу оцінку від англійської преси за матч проти «Крістал Пелас»

2022-10-23 16:16 Англійська преса оцінила дії українського захисника «Евертона» Віталія Миколенка в матчі 13-го туру чемпіонату Англії проти ... Миколенко отримав високу оцінку від англійської преси за матч проти «Крістал Пелас»

Англійська преса оцінила дії українського захисника «Евертона» Віталія Миколенка в матчі 13-го туру чемпіонату Англії проти «Крістал Пелас» (3:0).

Віталій Миколенко. Фото: gettyimages.com

Англійські ЗМІ високо оцінили дії українського захисника.

«Віталій Миколенко — 7. Був розчарований тим, що не забив гол. Був надійний протягом всієї гри, придушив Кристал Пелас, здатну створити проблеми», пише LiverpoolWorld.

Експерти Liverpool Echo поставили Миколенка оцінку — 8.

«Це найбільш обнадійливий виступ лівого захисника за кілька тижнів, оскільки він не тільки захищався, але і послідовно атакував. Зіграв свою роль у другому голі, спіймавши передачу Онани і змусивши Гуайта зробити сейв, перш ніж Гордон забив гол».

Видання Prince Rupert’s Tower відзначило впевнену гру українця в обороні, а також прогрес в атакуючих діях.

«Віталій Миколенко — 8. Українець у першому таймі зіграв впевнено, виконуючи свої оборонні функції. Були скарги на те, що Миколенко недостатньо підтримує атаку, але сьогодні ці скарги були недоречні.

Миколенко був на висоті у другому таймі. Коли м’яч подав Онана, Миколенко завдав потужного удару, який частково відбив Гуайта, але м’яч потрапив до Гордона, і 21-річний футболіст забив гол».