Жозе Моурінью: «Як звуть цього хлопця з «Наполі», який постійно пірнає?»

2022-10-24 12:32 Наставник «Роми» Жозе Моурінью прокоментував поразку в матчі чемпіонату Італії від «Наполі» (0:1). Жозе Моуріньйо. Фото: ... Жозе Моурінью: «Як звуть цього хлопця з «Наполі», який постійно пірнає?»

Наставник «Роми» Жозе Моурінью прокоментував поразку в матчі чемпіонату Італії від «Наполі» (0:1).

Жозе Моуріньйо. Фото: gettyimages.com

«Ми знизили тиск у другому таймі, тому що були виснажені. Спінаццола мав протистояти цьому хлопцю, який завжди пірнає. Як його звати? Той, хто завжди падає на землю... Точно, Лосано!

„Наполі“ володів м’ячем більше, саме тоді вони взяли більший контроль після 65-70 хвилин матчу. Ми просто втомилися. В іншому ми дуже добре їх контролювали, грали непогано, враховуючи наш потенціал і склад, який був у нашому розпорядженні. На лавці запасних було четверо хлопців із молодіжної команди. У такій команді, як наша, одна травма — це проблема, тому три-чотири — це величезна проблема.

Мені не подобаються поразки, але сьогодні повертаюся додому зі позитивним почуттям стосовно своїх хлопців», — цитує Моурінью Football Italia.