Георгій Судаков — про момент Сікана: «Думаю, це такий епізод у житті, який треба подолати та йти далі»

2022-10-26 19:28 Півзахисник «Шахтаря» Георгій Судаков — про матч із «Селтиком» у Лізі чемпіонів. Георгій Судаков. Фото: shakhtar.com Георгій Судаков — про момент Сікана: «Думаю, це такий епізод у житті, який треба подолати та йти далі»

Півзахисник «Шахтаря» Георгій Судаков — про матч із «Селтиком» у Лізі чемпіонів.

Георгій Судаков. Фото: shakhtar.com

— Георгію, як розцінюєш нічийний результат?

— Складно говорити щось про результат, тому що у нас були небезпечні моменти: у першому таймі у Михайла Мудрика і у другій половині Данила Сікана. Але у «Селтика» десь було більше ініціативи з м’ячом. Тож нічия, мабуть, закономірний результат.

— За відчуттям чого зараз більше — радості чи все же розчарування, адже могли перемогти?

— Тепер немає жодних відчуттів, бо багато емоцій залишив на футбольному полі. Після такого матчу та атмосфери хочеться, насамперед, відновитися.

— Чи все виходило в атакі?

— Звичайно, ми прагнемо більше працювати з м’ячем, грати вперед, комбінувати — це те, що ми робимо в чемпіонаті України і хочемо перенести в Лігу чемпіонів у матчах з такими командами, як «Селтик», «Реал». Думаю, це лише початок. У нас великий потенціал, але потрібно багато трудитися.

— Ти згадував нереалізований момент Сікана. Коли бачив епізод, уже готувався радіти голу?

— Якщо чесно, то так. Трохи не зрозумів, що сталося, таке рідко побачиш. Але нічого, Сікан віддав гольову передачу, чіплявся за багато м’ячів, зробив великий обсяг роботи і дуже допоміг команді. Думаю, це такий момент у житті, який треба подолати і йти далі.

— Кажуть, перед матчем ви вивчали не тільки суперника, але і вболівальників. Тренер робив певні вправи, щоб ви відчули всю цю атмосферу стадіону. Чи відчувався тиск трибун?

— Про що нам говорили, навіть на один відсоток не передає того, що ми відчули. Я при такій атмосфері ще в житті не грав. Звичайно, трохи складно, але і кайфуєш від такої атмосфери. Ліга чемпіонів — це, в першу чергу, емоції. Грати проти таких команд за таких уболівальників — кайф.

— На останніх хвилинах «Селтик» пішов на штурм. Що в цей час було найскладнішим?

— Напевно, найскладніше було зберігати м’яч, бо до цього часу команда вже підсіла, всі грали в обороні, відбивалися. Але що сподобалося, була концентрація до останньої хвилини. Мабуть, цей фактор дав нам результат.

— Попереду матч із «Лейпцигом». Чи готові виграти?

— Так, готові на всі 100 відсотків. Ми вже робили це. У нас сильна команда, яку, думаю, багато хто боїться. Якщо перед Лігою чемпіонів нас не вважали фаворитами, то зараз ми показали, що можемо і як граємо. Буде дуже складний матч у Варшаві, але ми готові.