Чемпіонат юнацьких команд. «Динамо» — «Кривбас» — 1:1. Звіт про матч, ВІДЕО

2022-10-29 16:01 У рамках 10-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динамо U-19» на клубній базі у ... Чемпіонат юнацьких команд. «Динамо» — «Кривбас» — 1:1. Звіт про матч, ВІДЕО

У рамках 10-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динамо U-19» на клубній базі у Віті-Литовській приймало криворізький «Кривбас».

Чемпіонат U-19.10-й тур

«ДИНАМО U-19» (Київ) «Кривбас U-19» (Кривий Ріг) 1:1 (0:0)
Голи
: Маткевич (47), Матяш (86).

«Динамо»: 1.Авраменко, 22.Малюк, 4.Балаба, 20.Гусєв, 8.Бенедюк, 14.Яцик, 18.Саленко, 19.Маткевич (7.Слюсар, 87), 13.Кремчанін (16.Янчишин, 46 ), 10.Царенко, 9.Горбач (2.Дзень, 71).

«Кривбас»: 1.Хома, 14.Вілівальд, 19.Карпусь (6.Чехов, 77), 22.Кілєвий (16.Дружинін, 90+1), 5.Козубенко, 8.Думай, 7.Рустамов (20.Гопкало, 46) ), 2.Саєнко, 4.Ухань, 11.А.Циганков (21.Матяш, 77), 9.Чудак (18.Башлаєв, 77).

Ця зустріч стала першою для команд у рамках юнацької першості, і завершилася прикрою для динамівців втратою очок, незважаючи на домінування на полі протягом усього матчу.

Вже в дебюті гри Олексій Гусєв, взявши ініціативу на себе, здійснив прохід центром до штрафного «Кривбаса», обігрався з Кремчаніним і заробив кутовий. Пізніше неодноразово на ударній позиції опинявся Роман Саленко, який пробивав і з середньої, і з дальньої дистанції, завдавав пострілу з меж штрафного майданчика і капітан Яцик.

«Кривбас» приділяв ретельну увагу насиченому захисту, проте в першому таймі й Авраменку довелося двічі зіграти на виході, перериваючи контрвипади гостей.

Наприкінці першого тайму Маткевич пробивав по воротах «Кривбаса» зі штрафного, перекинувши стінку, однак Хома зреагував на цей удар.

А вже на стартових хвилинах другого тайму Маткевич вивів «Динамо» уперед — Ігор Горбач із меж штрафного влучив у поперечину, а добивання Андрія було точним. Для хавбека цей м’яч став 5-м у сезоні, що дозволило йому вийти в лідери бомбардирських перегонів команди.

У подальшому динамівці намагалися розвинути успіх, продовжуючи осаджувати володіння «Кривбаса», однак безуспішно. Тричі ударів завдавав Ігор Горбач, проте в усіх випадках із його спробами впоралися захисники гостей, як і з дальнім пострілом Маткевича.

На 65-й хвилині Максим Мисляй залишив свою команду у меншості, заробивши вилучення після відмашки ліктем у боротьбі з Маткевичем.

Фінальний відрізок поєдинку пройшов у спокійному темпі, за повної ігрової переваги динамівців, яку наша команда могла втілити у більшу кількість забитих м’ячів. Проте свої можливості втратили Саленко, потужний удар якого вийшов неточним, та Гусєв, який пробив повз дальню стійку після ряду рикошетів.

Натомість єдиний вихід в атаку від «Кривбаса» став гольовим — на останніх хвилинах передача назад від Балаби та подальша помилка голкіпера Авраменка, який задалеко відпустив м’яч, призвела до пропущеного динамівцями гола. Святослав Матяш переграв динамівського воротаря та відправив м’яч у сітку, неочікувано зрівнявши рахунок.

1:1 — друга нічия динамівців у цьому сезоні, яка залишає «біло-синіх» на поточному третьому місці в турнірній таблиці.

Наступний матч підопічні Ігоря Костюка проведуть за тиждень, 5 листопада, проти однолітків із одеського «Чорноморця».