10-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Кривбас» — 3:1. Огляд матчу, статистика

2022-10-30 18:54 Цього вікенду відбуваються матчі 10-го туру чемпіонату України. В одному з них у неділю, 30 жовтня, ... 10-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Кривбас» — 3:1. Огляд матчу, статистика

Цього вікенду відбуваються матчі 10-го туру чемпіонату України. В одному з них у неділю, 30 жовтня, зустрічалися київське «Динамо» і криворізький «Кривбас». Поєдинок проходив у Львові на стадіоні «Арена Львів».

Фото — Оксана Васильєва

Чемпіонат України. 10-й тур

«ДИНАМО» (Київ) — «КРИВБАС» (Кривий Ріг)3:1 (2:1)
Голи:
Ванат (20), Буяльський (22, 59) — Дебелко (45+2)
На 58-й хвилині Циганков не реалізував пенальті (воротар)

Попередження: Тимчик (38), Гармаш (43), Сидорчук (88), Вівчаренко (90+2) — Дібанго (58)

«Динамо»: 35.Нещерет — 24.Тимчик (94.Кендзера, 65), 25.Забарний, 4.Попов, 20.Караваєв (2.Вівчаренко, 65) — 5.Сидорчук (К), 19.Гармаш (22.Лонвейк, 7 ) — 15.Циганков, 29.Буяльський (8.Шепелєв, 82), 7.Кабаєв (9.Періс, 65) — 11.Ванат.
Запасні: 1.Бущан, 74.Ігнатенко, 18.Андрієвський, 21.Кравченко, 30.Діалло, 34.Сирота, 41.Бєсєдін.

«Кривбас»: 23.Сарнавський, 24.Якимець, 25.Ловрич, 50.Семенов, 55.Нябейє, 8.Капіч, 10.Хомченовський, 94.Задерака (20.Микитишин, 67), 11.Татарков (97.Кораблін,8 .Устименко, 87), 27.Дебелко, 44.Банада (22.Шевченка, 67).
Запасні: 33.Кліщук, 2.Рябов, 5.Стецьков, 7.Понеділок, 13.Зотько, 17.Семотюк, 39.Опанасенко.

Обидві команди активно і сміливо почали цей матч, але позиційна перевага була все на боці «Динамо». І всередині першого тайму це вилилося в результат. На 20-й хвилині зустрічі Сидорчук перехопив м’яч на половині поля «Кривбасу», віддав пас на Ваната, який взяв гру на себе, увірвався до штрафної криворіжців по центру і впевненим ударом відправив м’яч у сітку — 1:0.

Не встигли підопічні Вернидуба прийти в себе, як знову пропустили: знову обрізка на своїй половині поля, перехоплення від Буяльського, яке обігралося з Ванатом і неперевершено пробив приблизно з 11-метрової позначки — 2:0.

У подальшому «Динамо» продовжувало контролювати хід гри і, здавалося, ніщо не віщувало киянам неприємностей, однак у компенсований час першого тайму «Кривбас» зумів скоротити розрив у рахунку: Якимець, незважаючи на опіку Попова, прострілив від лінії воротарській Дебелко, залишений Забарним без опіки, розстріляв ворота Нещерета — 2:1.

Більше того, в самому дебюті другого тайму Дебелко ледь не оформив дубль: він завдав удару з близької відстані з правої частини штрафного майданчика «Динамо», однак Нещерет, демонструючи відмінну реакцію, зумів ногою відбити м’яч.

А на 58-й хвилині свій шанс упустили вже динамівці: Циганков заробив пенальті, але реалізувати його не зумів — Сарнавський відбив м’яч після удару з точки. Втім, всього через хвилину «Динамо» все таки досягло успіху — це Караваєв відмінною розсіювальною передачею доставив м’яч до центру штрафної площі «Кривбасу» точно на Буяльського і той ударом відразу приблизно з 11-метрової позначки вразив ціль — 3.

Але «Кривбас» не здався. І на 68-й хвилині зустрічі команда Вернідуба була максимально близька до успіху: все той же Дебелко пробив головою метрів з 8-ми після подачі з кутового, і м’яч потрапив у штангу воріт «Динамо». А через п’ять хвилин удар з лінії штрафної площі завдав Микитишин, і Нещерет насилу вкинувся до м’яча, який летів у нижній кут його воріт. На а великого «Кривбас» у цей вечір добитися не зумів, хоч і скав свої шанси в атаці аж до фінального свистка.

У результаті, «Динамо» після восьми зіграних матчів набрало 13 очок, і зараз посідає 7-е місце в турнірній таблиці чемпіонату України.

У наступному турі «Динамо» чекає на гостьовий матч з одеським «Чорноморцем». Ця зустріч відбудеться у найближчу неділю, 6 листопада (початок — о 17:00).