Владислав Ванат: «Хочу вибачитись за перший пропущений нами гол...»

2022-11-04 07:02 Нападник київського «Динамо» Владислав Ванат підбив підсумки вчорашнього матчу з турецьким «Фенербахче» (0:2) у заключному, 6-му ... Владислав Ванат: «Хочу вибачитись за перший пропущений нами гол...»

Нападник київського «Динамо» Владислав Ванат підбив підсумки вчорашнього матчу з турецьким «Фенербахче» (0:2) у заключному, 6-му турі Ліги Європи.

Владислав Ванат у матчі з «Фенербахче»

— Дуже неприємний результат, але почали матч добре, високо пресингували, підтримували високий темп. Чи була установка на швидкий гол?

— Так, була установка пресингувати і використовувати вільні зони за спинами суперників. У другому таймі зіграли краще, ніж у першому, але все одно не досягли результату.

— У якому компоненті поступилися супернику, чого не вистачило сьогодні?

— У першому таймі пропустили два м’ячі. У першому епізоді помилилися наші гравці, у другому моменті відзначився футболіст, з яким я мав грати під час стандарту. Тому хочу вибачитися перед партнерами за це.

— Це для тебе дебютний сезон на такому рівні. Який ключовий урок витягнеш із цього досвіду?

— Зрозуміло, що потрібно працювати якнайбільше і потрібно використовувати кожен момент, навіть якщо він один, тому що більше може і не бути в матчі.

— Зараз «Динамо» зосереджується на чемпіонаті України, але продовжуватиме грати двічі на тиждень. Чи готова чи команда до такого ритму?

— Звичайно, у нас в останній час було багато переїздів, тож два матчі в Україні, тим більше більшість з них проходитимуть у Києві, для нас не будуть проблемою.

— У моменті, коли ти виходив один на один з голкіпером, чого не вистачило, щоб забити?

— Ми розбирали гру голкіпера суперника, і він завжди дуже швидко виходить з воріт. У принципі, він і в цьому епізоді так зробив, але при цьому не впав, тому перекрив мені кут і вже шансів забити було не так багато. Він виявився хитрішим за мене.

— Чи відчуваєш себе гравцем основи «Динамо»?

— Немає основних гравців, на кожному тренуванні потрібно виходити і доводити.

04.11.2022, 07:02