Мірча Луческу: «Може, навіть «Олександрія» — найкраща в нашому чемпіонаті»

2022-11-10 18:29 Головний тренер київського «Динамо» Мірча Луческу прокоментував в ефірі «Профутбол Digital» перемогу над «Олександрією» (3:1). Мірча ... Мірча Луческу: «Може, навіть «Олександрія» — найкраща в нашому чемпіонаті»

Головний тренер київського «Динамо» Мірча Луческу прокоментував в ефірі «Профутбол Digital» перемогу над «Олександрією» (3:1).

Мірча Луческу (праворуч)

— Складний був матч проти організованої команди, яка грає у футбол. Може навіть «Олександрія» — найкраща в нашому чемпіонаті. Ми намагалися перехоплювати м’яч, знаючи, як вони грають. У першому таймі нам це більше вдавалося. Суперник приводив в атаку велику кількість гравців, створюючи чисельну перевагу. За рахунок цього вони створювали моменти біля наших воріт, але з іншого боку ми могли перехоплювати м’яч і грати на контратаках, маючи вільний простір. Результат — наша заслужена перемога і три важливі очки в боротьбі за те, щоб не відставати від лідерів.

Сьогодні свій дебютний м’яч у чемпіонаті України забив Джастін Лонвейк. А коли ми зможемо в чемпіонаті України побачити Самбу Діалло?

— Коли він покаже мені, що він кращий за тих гравців, які у нас грають, тоді виходитиме. У «Динамо» велика кількість гравців, і кожен заслуговує грати. Сьогодні і Шепелєв забив після дворічної перерви. І він показав, що заслуговує грати. Коли гравець доводить на тренуваннях, що він готовий грати на цьому рівні, звичайно я його випускаю.