Руслан Нещерет: «Ми на правильному шляху. Потроху починаємо вибиратися з кризи»

2022-11-10 22:15 Воротар київського «Динамо» Руслан Нещерет поділився враженнями від сьогоднішнього матчу проти «Олександрії» (3:1) у 12-му турі ... Руслан Нещерет: «Ми на правильному шляху. Потроху починаємо вибиратися з кризи»

Воротар київського «Динамо» Руслан Нещерет поділився враженнями від сьогоднішнього матчу проти «Олександрії» (3:1) у 12-му турі чемпіонату України.

Руслан Нещерет. Фото — Ю.Юр'єв

— Непростий матч, «Олександрія» знаходиться у верхній частині турнірної таблиці. Як налаштовувалися на суперника?

— Ми на кожного суперника налаштовуємося однаково, завжди виходимо з бойовим настроєм — і ця гра була не винятком.

— Мирча Луческу багато кричав у ваш бік протягом другого тайму. Що хотів донести до вас тренер?

— Трохи помилявся, але це практика, таке буває. Просив, щоб грав точніше.

— Тепер більше довіри від тренерського штабу. Чи відчуваєте більше відповідальності?

— Звичайно, в такому клубі, як «Динамо», відповідальність дуже велика.

— У «Динамо» була тривала серія без перемог, і атмосфера в роздягальні була напруженою. Нині трохи спокійніше стало?

— Так, був непростий період, останні кілька місяців, але я вважаю, що ми на правильному шляху і боротимемося і далі.