Відкладений матч 1-го туру чемпіонату України. «Інгулець» — «Динамо» — 1:2. Огляд матчу, статистика

2022-11-17 14:51 У четвер, 17 листопада, відбувся відкладений матч 1-го туру чемпіонату України, в якому зустрічалися «Інгулець» з ... Відкладений матч 1-го туру чемпіонату України. «Інгулець» — «Динамо» — 1:2. Огляд матчу, статистика

У четвер, 17 листопада, відбувся відкладений матч 1-го туру чемпіонату України, в якому зустрічалися «Інгулець» з Петрово та київське «Динамо». Поєдинок проходив у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Фото — Оксана Васильєва

Чемпіонат України. Відкладений матч 1-го туру

«ІНГУЛЕЦЬ» (Петрово) — «ДИНАМО» (Київ) — 1:2 (0:2)
Голи:
Сітало (62) — Циганков (32 пен., 45+1)

Попередження: Козак (12), Ковальов (16), Коробенко (31) — Сирота (71)

«Динамо»: 35.Нещерет — 94.Кендзера (20.Караваєв, 78), 34.Сирота, 25.Забарний, 44.Дубінчак (2.Вівчаренко, 78) — 18.Андріївський, 8.Шепелєв (9.Періс, 85) - 15.Циганков (К), 29.Буяльський, 22.Лонвейк (19.Гармаш, 67) — 11. Ванат (28.Кулач, 78).
Запасні: 1.Бущан, 74.Ігнатенко, 6.Бурда, 7.Кабаєв, 21.Кравченко, 41.Бєсєдін.

«Інгульець»: 12.Паламарчук, 5.Запорожець (9.Марусич, 82), 10.Козак (11.В.Блізніченко, 46), 15.Коробенко (8.Клименко, 46), 17.Ситало (97.Резепов, 74), 29. Смоляков (7.А.Блізніченко, 67), 33.Нагієв, 44.Саків, 55.Ковальов (К), 60.Поспєлов, 88.Кухарук.
Запасні: 13.Кучер, 19.Одарюк, 21.Ченбай, 23.Кучеренко, 24.Головкін, 26.Сидоренко, 28.Павлов.

«Динамо» з перших хвилин очікувано перевело гру на половину поля «Інгульця», але до голевих моментів справа не доходила. У першій половині першого тайму відзначити можна лише епізод, що мав місце на 2-й хвилині зустрічі, коли Ванат вийшов один на один з Паламарчуком, і воротар «Інгульця» буквально на мить випередив динамівського форварда, зігравши далеко за межами штрафного майданчика.

При цьому міг відзначитися і «Інгулець». На 14-й хвилині Забарний так недбало відкинув м’яч Нещерету, що вивів один на один з ним Сітало, і той ледь не зумів випередити динамівського голкіпера. А через хвилину Нещерет виручив «Динамо» вже в ігровому епізоді, зреагувавши на удар Кухарука з близької відстані.

У середині тайму гра і зовсім вирівнялася. Причому «Інгулець» у цьому відрізку матчу м’ячем володів більше «Динамо». Втім, ближче до 30-ї хвилини кияни повернули собі територіальну перевагу, і майже одразу це принесло результат: в одній з атак «біло-синіх» у штрафній площі петрівців Коробенко збив Буяльського, і арбітр без вагань призначила пенальті. Циганков, пробиваючи з «точки», шансів воротареві не залишив — 0:1. Ішла 32-а хвилина матчу.

Ігровий час першого тайму, що залишився, пройшов на половині поля «Інгульця», і в компенсований час динамівці зуміли розвинути свій успіх: Дубінчак прорвався лівим флангом, прострілив у воротарську, і там Циганков, чарівно пробив буквально з метра. 2.

Другий тайм «Динамо» розпочало дуже впевнено. І вже на 51-й хвилині зустрічі підопічні Луческу ледь не довели рахунок до великого — це Буяльський, помітивши, що воротар «Інгульця» далеко вийшов з воріт, спробував його перекинути, і це йому вдалося, проте м’яч зрадницьки пролетів у пів. У подальшому динамівці продовжували атакувати і, здавалося, ніщо не передбачає для них проблем. Але на 62-й хвилині зустрічі обрізка в центрі поля (недопрацював Ванат) призвела до контратаки «Інгульця», яку результативно завершив Сітало, замкнувши ударом відразу метрів з 10-ти флангову передачу Запорожця — 1:2.

Цей гол надав петрівцям впевненості, і вони на деякий час зуміли перевести гру на половину поля «Динамо». І на 74-й хвилині біля воріт киян знову було небезпечно — це Андрій Блізніченко, виконуючи штрафний удар, направив м’яч точно в мету, але Нещерет зіграв надійно. Однак на весь ігровий час «Інгульця», що залишився, не вистачило. Ближче до 80-ї хвилини гра вирівнялася. І незабаром після цього близьким до гола було вже «Динамо»: Кулач, отримавши в центрі штрафного майданчика передачу від Циганкова, пробив метрів з 12-ти, і м’яч ледь не писав про штангу. А вже в компенсований час непоганим ударом метрів з 20 відзначився Гармаш — Паламарчук у кидку врятував свою команду. І на цій події звітного поєдинку вичерпалися. У підсумку — 2:1, перемога команди Луческу.

Після зіграних матчів «Динамо» ділить з «Олександрією» 4-е та 5-е місця в турнірній таблиці чемпіонату України. У обох команд по 23 очки, але олександрійці провели на один матч менше. Від лідируючого «Дніпра-1» киян відокремлює 9 очок.

У наступному матчі «Динамо» зіграє з рівненським «Вересом» у рамках 14-го туру чемпіонату України. Цей поєдинок є номінально домашнім для рівненського клубу, але пройде в Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського — найближчого понеділка, 21 листопада (початок о 14:00).