«Інгулець» — «Динамо» — 1:2. Післяматчева прес-конференція Луческу: «Матч був складним...»

2022-11-17 15:34 У четвер, 17 листопада, у відкладеному матчі 1-го туру чемпіонату України київське «Динамо» з рахунком 2:1 ... «Інгулець» — «Динамо» — 1:2. Післяматчева прес-конференція Луческу: «Матч був складним...»

У четвер, 17 листопада, у відкладеному матчі 1-го туру чемпіонату України київське «Динамо» з рахунком 2:1 обіграло «Інгулець» з Петрово. Зустріч проходила у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. До вашої уваги післяматчева прес-конференція головних тренерів команд.

Мірча Луческу. Фото — Ю.Юр'єв

Мірча ЛУЧЕСКУ, головний тренер «Динамо»:

— Нашим завданням сьогодні було взяти три очки. Що ми і зробили. Але матч був складним. Втім, ми цього очікували. «Інгулець» добре оборонявся, організовано, демонструючи при цьому відмінні бійцівські якості. Повинен взагалі сказати, що більшість команд чемпіонату добре і організовано грають, теж мають бійцівські якості і можуть зачепитися за очки в матчі проти будь-якого суперника.

Сьогодні був інтенсивний початок у виконанні «Інгульця». Потім ми взяли гру в свої руки, змусили суперника помилитися. Спочатку — у ситуації з пенальті, потім — у ситуації з другим голом. Треба було забити третій гол. Він би зняв усі питання. І тоді співвідношення сил на табло було б таким, яке воно є в реальності.

Привітав хлопців у роздягальні. У тому числі й Циганкова, який провів сьогодні гарний матч. Привітав команду насамперед із трьома очками. Але крім цього — з тим, що вона витримала бійцівський характер суперника. Важливо було не поступитися в цій боротьбі, а не тільки показати перевагу в ігрових компонентах.

Не можу не виділити Буяльського, який сьогодні проробив величезний обсяг роботи. У тому числі, чорнової. Він багато пресингував, брав участь у всіх атаках, заробив пенальті. Шкода, що не забив третій гол в епізоді, коли в нього була для цього можливість. Він цього гола сьогодні заслуговував. Як і наша команда в цілому.

— Чому ваша команда втратила в агресії в середині другого тайму? І чому дозволили супернику забити м’яч, що внесло непотрібну вам напругу?

— Пропущений гол — наслідок нашої неуважності. 2:0 — завжди небезпечний рахунок, я сказав хлопцям у перерві, щоб вони не розслаблялися. До гола в наші ворота привели помилка при виносі м’яча і помилка при підборі м’яча. Дозволили супернику скоротити рахунок, і той спіймав кураж, пішов уперед. Цим і пояснюється відрізок матчу, про який ви згадали, і який став більш щасливим для «Інгульця» і мене щасливим для нас. Можливо, далися взнаки і проведені заміни — вони не додали нам гостроти попереду, ми грали не так, як повинні були.

— У випадку з пропущеним голом мала також місце і помилка Сироти. Шукатимете ще одного центрального захисника в період зимового міжсезоння?

— Думаю, Бурда може грати на цьому рівні. Він відновився після травми. Крім того, у нас є наша молодь. Є, наприклад, Антон Боль. У нього є перспектива.

В цей складний період важливо українським молодим гравцям надавати можливість зростати, удосконалюватися і виходити на інший рівень. Мова про всю нашу молодь. Вона повинна рости від гри до гри. І додавати Я їм довіряю. І хочу, щоб вони стали гравцями основного складу «Динамо». Я вважаю за краще виховувати наших молодих гравців, довіряти їм. Бо зараз складно уявити топового легіонера у нашому чемпіонаті. А брати на позицію наших молодих хлопців посереднього іноземця я не бачу сенсу.

Младен Бартулович. Фото — Ю.Юр'євМладен Бартулович. Фото — Ю.Юр'єв

Младен БАРТУЛОВИЧ, в.о. головного тренера «Інгульця»:

— Насамперед хотів би подякувати всім героям, які захищають Україну. Дякуємо їм за те, що ми маємо можливість грати футбол! Також слова подяки нашому тепер уже колишньому головному тренеру Сергію Лавріненко за той досвід, який він мені дав. І, нарешті, я вдячний президентові нашого клубу, який у такий складний момент дав мені можливість працювати.

Що стосується гри, то сьогодні був дуже хороший матч у нашому виконанні. Особливо сподобалося, як ми провели перший тайм. Жаль, що отримали пенальті. А потім пропустили другий, зовсім не обов’язковий гол. Після цього важко було грати з таким суперником, як «Динамо». Але поговорили з хлопцями в перерві, налаштували їх, попросили знайти можливість забити. Вони з цим завданням впоралися. Для другого гола чогось не вистачило. Можливо, везіння.