Євро-2023 (U-19). Юнацька збірна України розпочала кваліфікаційний раунд із перемоги

2022-11-17 18:20 Сьогодні, 17 листопада матчем проти Косова юнацька збірна України U-19 (футболісти не старші 2004 року народження) ... Євро-2023 (U-19). Юнацька збірна України розпочала кваліфікаційний раунд із перемоги

Сьогодні, 17 листопада матчем проти Косова юнацька збірна України U-19 (футболісти не старші 2004 року народження) розпочала виступ у кваліфікації Євро-2023. Свій перший поєдинок групи 3 підопічні Сергія Нагорняка проводили у шведському місті Норрчепінг (стадіон «Остготапортен»).

Фото uefa.com

Євро-2023 (U-19). Кваліфікаційний раунд. Група 3

Україна (U-19) — Косово (U-19) — 1:0 (0:0)
Гол: Ярмолюк (90+5).

Україна (U-19): Герета, Кітела, Удод, Холод, Булеза (к), Царенко (Ющенко, 46), Варфоломєєв, Ярмолюк, Федор (Лосенко, 76), Горбач (Пастух, 86), Пушкарьов (Харабара, 69).

Косово (U-19): Шала, Міфтарі, Сахітай, Реджепі, Р.Яшарі, Айвазі, Брутті (Авдіметтай, 90+4), А. Малоку (к) (Бллака, 78), Хазроллай (І.Яшарі, 78), Е. Малоку (Хасані, 46), Рашиця (Аджеті, 89).

У першому таймі наші хлопці володіли перевагою, проте здебільшого пробивали повз ворота, а з ударом Федора впорався голкіпер балканців. По перерві ударом у площину відмітилися Ярмолюк і Пушкарьов — Шала впорався. Косовари намагалися будь-що втримати нічию, навіть провели тактичну заміну на 90+4-й хвилині, але на останніх секундах півзахисник англійського «Брентфорду» Єгор Ярмолюк після передачі колеги по амплуа з німецького «Нюрнберга» Володимира Харабари, який вийшов на заміну, приніс Україні бажану перемогу. 1:0.

Наступний матч наша команда проведе 20 листопада проти Кіпру.

Нагадаємо, дві перші команди кожної групи та найкращий володар третього місця (за результатами матчів із першою та другою командами групи) навесні 2023 року приєднаються в елітному раунді відбору до Португалії. Збірна Мальти здобула пряму перепустку до фінальної стадії на правах господаря турніру. Туди ж потраплять переможці семи груп еліт-раунду.

17.11.2022, 18:20
Лига Европы Марсель Аталанта 1 : 1 Закінчився