Товариський матч. Україна (U-21) — Ізраїль (U-21) — 1:1. Звіт про матч

2022-11-19 22:18 Сьогодні, 19 листопада, молодіжна збірна України в Тбілісі провела товариський матч проти молодіжної збірної Ізраїлю. Україна ... Товариський матч. Україна (U-21) — Ізраїль (U-21) — 1:1. Звіт про матч

Сьогодні, 19 листопада, молодіжна збірна України в Тбілісі провела товариський матч проти молодіжної збірної Ізраїлю.

Україна (U-21) — Ізраїль (U-21) — 1:1 (1:0)
Голи: Кучерявий (2) — Шахар (71, пен.)

Україна: Фесюн, Роман (Кузик, 19), Таловєров (К), Фарина, Лях, Сапуга (Желізко, 68), Кучерявий, Михайленко, Кащук, Гончарук (Кулаковський, 68), Брагару.

Ізраїль: Кеоуф, Джабер (Мадмун, 81), Меламуд, Коен (К) (Лемкін, 65), Гандельман (Блоріан, 65), Бар (Шалата, 81), Музі (Хофмейстер, 46), Мазаль (Буганім, 65), Ной Ітамар (Хоурі, 65), Хагаг, Шахар (Готтліб, 81).

Уже на 2-й хвилині українці повели в рахунку — після подачі зі стандарту з правого флангу м’яч відлетів до Кучерявого, який потужно пробив у ближній кут. Синьо-жовті володіли ініціативою, згодом небезпечно з лінії штрафного пробив у площину Кащук.

Поступово ізраїльтянам вдалося вирівняти гру й навіть провести невеликий штурм наприкінці першого тайму. На 45-й хвилині наші хлопці відповіли атакою з лівого флангу зі скидкою під удар у центр, однак суперників знову виручив кіпер.

По перерві опоненти синьо-жовтих помітно додали, взявши гру під свій контроль. Ізраїльтяни завдали кількох ударів, зокрема головою над поперечиною пробив Мазаль. Ситуація для нашої команди ускладнилася на 69-й хвилині, коли Кулаковський через кілька миттєвостей після виходу на заміну заробив пряму червону картку за небезпечний підкат.

Майже одразу після вилучення суперники зуміли відігратися. На 71-й хвилині Фесюн невдало вибив м’яч, потім сам же сфолив у штрафному, а Шахар реалізував пенальті. Після цього ізраїльтяни продовжували тиснути. Так, на 84-й хвилині після флангової подачі ледь не влучив у верхній кут Буганім. Проте в підсумку рахунок залишився незмінним — 1:1.

Додамо, що в рамках поточного збору молодіжна збірна України проведе ще один товариський матч: у понеділок, 21 листопада, команда Руслана Ротаня перевірить свої сили в спарингу з молодіжної збірної Грузії.