Олександр Пихаленок: «Шахтар» ми обіграли заслужено. Могли забивати ще більше»

2022-11-20 08:27 Півзахисник «Дніпра-1» Олександр Пихаленок поділився емоціями від перемоги своєї команди над донецьким «Шахтарем» (2:1) у вчорашньому ... Олександр Пихаленок: «Шахтар» ми обіграли заслужено. Могли забивати ще більше»

Півзахисник «Дніпра-1» Олександр Пихаленок поділився емоціями від перемоги своєї команди над донецьким «Шахтарем» (2:1) у вчорашньому матчі 14-го туру чемпіонату України.

Олександр Пихаленок. Фото — scdnipro1.com.ua

«Емоції неймовірні! Ми перемогли гранда українського футболу. Сьогодні віддали всі сили і, вважаю, заслужили на цей результат.

Знали, як гратиме „Шахтар“. Перший тайм, гадаю, ми провели дуже добре: з перших хвилин тиснули, мали багато моментів і могли забивати ще. Але не розпорядилися м’ячем так, як мали.

У другому таймі під кінець матчу почали вже підсідати фізично, суперник тиснув, але ми могли вибігти в контратаку і забити третій м’яч», — сказав Пихаленок після закінчення матчу з «Шахтарем».