15 тур чемпіонату України. «Динамо» — «Металіст 1925» — 0:0. Огляд матчу, статистика

2022-11-26 15:53 Цього вікенду відбуваються матчі 15-го туру чемпіонату України. В одному з них у суботу, 26 листопада, ... 15 тур чемпіонату України. «Динамо» — «Металіст 1925» — 0:0. Огляд матчу, статистика

Цього вікенду відбуваються матчі 15-го туру чемпіонату України. В одному з них у суботу, 26 листопада, зустрічалися київське «Динамо» і харківський «Металіст 1925». Поєдинок проходив у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Фото — Оксана Васильєва

Чемпіонат України. 15-й тур

«ДИНАМО» (Київ) — «МЕТАЛІСТ 1925» (Харків)0:0
На 44-й хвилині Циганков не реалізував пенальті (воротар)

Попередження: Караваєв (54), Бєсєдін (90+1), Буяльський (90+2) — Ткачук (24), Курило (32), Капінус (71)

«Динамо»: 35.Нещерет — 20.Караваєв (9.Періс, 82), 4.Попов, 25.Забарний, 2.Вівчаренко (44.Дубінчак, 62) — 5.Сидорчук (К), 22.Лонвейк (8.Шепелєв, 62) — 15.Циганков, 29.Буяльський, 7.Кабаєв (19.Гармаш, 46) — 11.Ванат (41.Бєсєдін, 46).
Запасні: 1.Бущан, 6.Бурда, 18.Андрієвський, 21.Кравченко, 24.Тимчик, 34.Сирота, 94.Кендзера.

«Металіст 1925»: 37.Мозиль, 29.Жичиков, 3.Ткачук, 17.Курило, 2.Капінус, 6.Вачиберадзе (8.Мартинюк, 57), 10.Русин, 28.Габелок (К), 27.Кравченко (23.Шершень, 84), 11.Ременюк, 9.Борячук (79.Чирук, 76).
Запасні: 1.Сидоренко, 13.І.Потімков, 4.Коваленко, 8.Мартинюк, 19.Зубков, 21.Бичек, 22.Дмитренко, 48.Вендел, 69.Ю.Потімков, 77.Дудик.

«Динамо» активно розпочало цей матч і з перших хвилин гри притисло «Металіст 1925» до воріт. Кияни в цьому відрізку зустрічі атакувало буквально безперервно, змушуючи суперника грати абсолютно без м’яча. Але до гольових моментів динамівці справу довести не зуміли (відзначити можна лише удар Буяльського метрів з 20-ти, після якого м’яч пролетів над поперечиною), а ближче до 15-ї хвилини матчу харків’янам вдалося трохи відсунути гру від своєї штрафної площі.

У подальшому гра, як і раніше, проходила за повної переваги «Динамо», проте оборона гостей почала діяти надійніше і спокійніше, і тиск на ворота «Металіста 1925» став зовсім не таким, як це було в дебюті поєдинку. В цій ситуації підопічним Луческу стало ще складніше створювати гольові моменти.

Тим не менш, під завісу першого тайму динамівці зобов’язані були відкривати рахунок: Сидорчук, який підключився до своєї команди, був збитий Вачіберадзе в штрафній харків’ян, і арбітр призначив пенальті. До «точки» очікувано підійшов Циганков, пробив на силу, але цим ударом зумів впоратися Мозиль.

Другий тайм також пройшов під диктовку «Динамо», але й проблема із створенням гольових моментів нікуди не поділася. Довгий час єдиним, ніж кияни загрожували воротам «Металіста 1925», були удари із середніх дистанцій. Але деякі з них виявлялися неточними, з іншими справлявся Мозиль. А ось гості на 59-й хвилині зустрічі ледь не досягли успіху — це Борячук вийшов один на один з Нещеретом, але, на щастя для динамівців, обіграти воротаря не зумів.

«Динамо» ж свій перший гольовий момент другого тайму (та і матча взагалі) створило лише на 68-й хвилині. Затяжну комбінацію «біло-синіх» завершував Буяльський, м’яко закинувши м’яч у воротарську площу в розрахунку на Гармаша, Мозиль цей пас «прочитав», але відбив м’яч прямо на вільного Шепелєва— той пробивав по воротах з якихось двох метрів, але не влучив в ціль.

Ну а під завісу матчу три моменти поспіль було у Буяльського. Двічі він пробивав з меж штрафного майданчика, але Мозиль в цих випадках виручив свою команду. А потім лідер динамівських атак завдав удару метрів з 20-ти — цього разу м’яч просвистів над поперечиною. Цими події гри вичерпалися. В результаті, — нічия, 0:0.

Після зіграних матчів «Динамо» посідає 3-е місце в турнірній таблиці, відстаючи від «Шахтаря», що йде другим, на три очки, а від лідируючого «Дніпра-1» — на вісім, але при цьому провело на один поєдинок більше, ніж донець. дніпряни. При цьому «Зоря», яка відстає від «Динамо» всього на одне очко, також має матч у запасі.

Додамо, що 15-й тур закриває осінню частину чемпіонату України-2022/23, але «Динамо» цього року чекає ще один матч: найближчої середи, середи, 30 листопада, кияни проведуть відкладений поєдинок 8-го туру з «Металістом». Ця зустріч, як і сьогоднішня, пройде в Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. Початок — о 14:00.