«Динамо» — «Металіст» — 3:0. Післяматчева прес-конференція Луческу: «Могли забивати шість-сім голів»

2022-11-30 16:37 У середу, 30 листопада, у відкладеному матчі 8-го туру чемпіонату України київське «Динамо» з рахунком 3:0 ... «Динамо» — «Металіст» — 3:0. Післяматчева прес-конференція Луческу: «Могли забивати шість-сім голів»

У середу, 30 листопада, у відкладеному матчі 8-го туру чемпіонату України київське «Динамо» з рахунком 3:0 розгромило харківський «Металіст». Зустріч проходила у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського. До вашої уваги післяматчева прес-конференція головних тренерів команд.

Мірча Луческу. Фото — Ю.Юр'єв

Мірча ЛУЧЕСКУ, головний тренер «Динамо»:

— Сьогодні ваша команда забила два м’ячі після стандартних положень. Це результат роботи над помилками?

— На перше місце в таких випадках виходить індивідуальна майстерність. По-перше, необхідно належним чином подати м’яч до воріт. Так, щоб створити чисельну перевагу. По-друге, гравці, які приходять на «стандарт» у штрафну площу, повинні діяти агресивно, замикати ці передачі, йти на м’яч. На цьому ми завжди робимо акцент під час підготовки команди.

Мене турбують наші атаки — ми розігруємо багато комбінацій, але останній пас, останнє рішення найчастіше неправильні. Тому все блокується, зупиняється. Сьогодні з цим було трохи краще, ми забили три м’ячі, могли забивати шість-сім. Але ці моменти, про які я тільки що сказав, мене турбують — надто багато ми не реалізовуємо.

— Давно не видно на тренерській лаві «Динамо» Огнена Вукоєвича. Він ще повернеться?

— У період зимової паузи все проясниться. Він буде спілкуватися з керівництвом клубу. У Огнена спочатку були сімейні проблеми — з мамою, з сином. Потім була робота в збірній. Все це вилилося в його відсутність. Впевнений, що за час відпустки Вукоєвич та керівництво клубу прийдуть до єдиної точки зору.

— Чи шукатимете нападника в період зимової паузи?

— Потрібно проаналізувати все, що було зроблено цього сезону. На нас чекає велика пауза. За її час необхідно буде обговорити багато моментів. Сподіваюся на плідну роботу в цей період. Хотілося, щоб Шапаренко повернувся якнайшвидше, відновився після тяжкої травми. Його відсутність відчувається, він потрібен команді.

Слідкуємо, звичайно, і за тими нашими футболістами, які зараз знаходяться в оренді в інших клубах. Щоб будь-якої миті повернути гравця для принесення користі «Динамо». Це корисний досвід для молодих виконавців: вони мають більше ігрового часу, а нам краще видно його ріст.

«Усім мируі добра! Сподіваюся, ця війна нарешті закінчиться!», — сказав на прощання Луческу.

Олег Ратій. Фото — Ю.Юр'євОлег Ратій. Фото — Ю.Юр'єв

Олег РАТІЙ, в.о. головного тренера «Металіста»:

— Гра була для нас дуже напруженою. У першому таймі ми в обороні зіграли більш-менш нормально, але невдало діяли при стандартних положеннях — пропустили два голи.

Ну а потім клас «Динамо» дався взнаки: за рахунку 2:0 наш суперник створив кілька гольових моментів ще в до перерви. У другому таймі «Динамо» контролювали гру, але ми після перерви трохи огризалися і мали пару моментів.

Олександр ПОПОВ зі стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського

Кращий коментар

doktorim
Динамовцы немного прибавили в скорости и совсем другая картина наблюдается на футбольном поле. И плюс немного поработали над завершением атак со стандартных положений. Чувствуется, что розыгрыш стандартного положения, когда Буяльский забил гол, прямо совсем свежий, видимо на последних тренировках отрабатывали. Всех с победой!