Ярмоленко відзначився гольовою передачею у матчі за «Аль-Айн» (ВІДЕО)

2022-12-04 09:12 Колишній півзахисник київського «Динамо» Андрій Ярмоленко, який зараз виступає в еміратському «Аль-Айні», відзначився черговою результативною дією ... Ярмоленко відзначився гольовою передачею у матчі за «Аль-Айн» (ВІДЕО)

Колишній півзахисник київського «Динамо» Андрій Ярмоленко, який зараз виступає в еміратському «Аль-Айні», відзначився черговою результативною дією за свій нинішній клуб.

Андрій Ярмоленко

33-річний футболіст потрапив у стартовий склад «Аль-Айна» на товариський матч з «Аль-Райєдом», а на 11-й хвилині саме після передачі Ярмоленка рахунок у грі було відкрито. Сама зустріч завершилася перемогою «Аль-Айна» з рахунком 2:1, а українець був замінений у перерві.

Нагадаємо, що Ярмоленко перейшов у «Аль-Айн» минулого літа. З того часу він провів за цю команду 11 матчів, забивши в них три голи і віддавши чотири результативні передачі.