Офіційно. Тіте оголосив про звільнення з посади головного тренера збірної Бразилії

2022-12-09 21:59 Бразильський фахівець Тіте оголосив про звільнення з посади наставника збірної Бразилії після поразки в чвертьфіналі ЧС-2022 ... Офіційно. Тіте оголосив про звільнення з посади головного тренера збірної Бразилії

Бразильський фахівець Тіте оголосив про звільнення з посади наставника збірної Бразилії після поразки в чвертьфіналі ЧС-2022 від Хорватії в серії післяматчевих пенальті (2:4).

Тіте. Фото: gettyimages.com

«Гірка поразка, але я знаходжуся в світі з самим собою. Кінець циклу», — сказав Тіті в ефірі телеканалу ESPN.

Нагадаємо, збірна Хорватії пройшла до півфіналу ЧС-2022. Основний час матчу завершився з рахунком 0:0, два додаткові тайми — 1:1, а в серії післяматчевих пенальті з рахунком 4:2 виграла команда Златко Даліча.