Менні Пак’яо відреагував на перемогу Аргентини на ЧС-2022

2022-12-20 02:56 Колишній чемпіон світу в шести вагових категоріях легендарний філіппінський боксер Менні Пак’яо звернувся до футболіста Ліонеля ... Менні Пак’яо відреагував на перемогу Аргентини на ЧС-2022

Колишній чемпіон світу в шести вагових категоріях легендарний філіппінський боксер Менні Пак’яо звернувся до футболіста Ліонеля Мессі, який вчора, 18 грудня, у складі збірної Аргентини став чемпіоном світу в Катарі.

Ліонель Мессі, Getty Images

«МЕССІ! Так радий за тебе! Велич», — написав Пакьяо у соціальних мережах.

Нагадаємо, аргентинці відкрили рахунок у матчі, на 23-й хвилині Мессі реалізував пенальті. На 36-й хвилині Анхель Ді Марія закріпив перевагу Аргентини, забивши після точної передачі Алексіса Мак Аллістера.