Сон Хин Мін: «Дуже добре, що мені вдалося перервати безгольову серію»

2023-01-06 02:37 Нападник «Тоттенгема» Сон Хин Мін прокоментував перемогу своєї команди у матчі 19-го туру АПЛ проти «Кристал ... Сон Хин Мін: «Дуже добре, що мені вдалося перервати безгольову серію»

Нападник «Тоттенгема» Сон Хин Мін прокоментував перемогу своєї команди у матчі 19-го туру АПЛ проти «Кристал Пелас».

Сон Хин Мін, Getty Images

— На цьому завжди складно грати. Однак у другому таймі нам вдалося спростувати це твердження. Ми домінували і забили чотири голи. Я дуже радий, що мені вдалося перервати безгольову серію. Голи додають мені впевненості. Сподіваюся, що це був поворотний момент для мене, — сказав Сон Хин Мін.

Додамо, що у нинішньому сезоні Сон Хин Мін провів 22 поєдинки і відзначився 6 голами.