Іспанський арбітр Антоніо Матео Лаос планує завершити кар'єру

2023-01-05 22:19 Відомий іспанський рефері Антоніо Матео Лаос роздумує над завершенням кар’єри в кінці сезону, повідомляє у себе ... Іспанський арбітр Антоніо Матео Лаос планує завершити кар'єру

Відомий іспанський рефері Антоніо Матео Лаос роздумує над завершенням кар’єри в кінці сезону, повідомляє у себе в Twitter журналіст Гастун Едул.

Антоніо Матео Лаос

45-річний суддя зіткнувся з жорсткою критикою протягом останнього місяця за його роботу в матчах чемпіонату світу, Ла Ліги та Кубка Іспанії. Компетентні футбольні органи країни вирішили відсторонити його від матчів, які відбудуться у найближчі вихідні.

Лаос викликав хвилю суперечок після чвертьфіналу ЧС-2022 між Аргентиною та Нідерландами, коли встановив новий рекорд за кількістю жовтих карток в одному матчі турніру. Рефері опинився в центрі уваги після повернення до Іспанії. Він встановив ще один рекорд за кількістю карток у матчі Ла Ліги, коли працював в матчі між «Барселоною» та «Еспаньйолом». Вже цього тижня він вилучив тренера «Севільї» Хорхе Сампаолі на 17-й хвилині поєдинку Кубку Іспанії проти «Лінареса».

Нагадаємо, що Лаос сумновідомий і українським вболівальникам футболу. Він судив матч фіналу плей-оф кваліфіікації до мундіалю в Катарі між збірними України та Вельсу (0:1). Арбітр не поставив одинадцятиметровий удар після відвертого порушення правил на Андрієві Ярмоленко у карному майданчику валлійців.