УАФ підтвердила, що Петраков залишає збірну України

2023-01-12 17:26 УАФ оголосила про припинення співпраці з головним тренером збірної України Олександром Петраковим. Олександр Петраков. Фото: uaf.ua ... УАФ підтвердила, що Петраков залишає збірну України

УАФ оголосила про припинення співпраці з головним тренером збірної України Олександром Петраковим.

Олександр Петраков. Фото: uaf.ua

«Для мене цей період життя назавжди залишиться теплим спогадом у серці. Хочу подякувати гравцям національної команди та тренерсько-адміністративному штабу за те, що протягом півтора року ми були єдиним цілим, згуртованим і натхненним ідеєю захисту інтересів України на футбольному полі і поза ним.

Ми прагнули домогтися найбільшого і подарувати Україні радість перемог у найважчий період новітньої історії держави. Також щиро вдячний усьому колективу Української асоціації футболу за багаторічну співпрацю та президенту УАФ Андрію Павелку за довіру.

Дякуємо нашим найкращим у світі уболівальникам за те, що гаряче і щиро підтримували і вірили в нас. Я залишаюся найзатятішим уболівальником збірної України. Слава Україні», — сказав Петраков.

18 серпня 2021 року Петракова було призначено в.о. головного тренера збірної України 17 листопада 2021 року втратив приставку в.о.

Під керівництвом 65-річного українця збірна України провела 15 матчів: 6 перемог, 7 нічих та 2 поразки.

12.01.2023, 17:26
Чемпионат Италии Дженоа Лацио - : - 19 апреля 19:30
Чемпионат Германии Айнтрахт Аугсбург - : - 19 апреля 21:30
Чемпионат Италии Кальяри Ювентус - : - 19 апреля 21:45