Контрольний матч. «Динамо» — «Рапід» В — 0:4. Огляд матчу, стенограма

2023-01-24 17:52 У вівторок, 24 січня, київське «Динамо» провело перший контрольний матч на міжсезонному зборі, що стартував днями ... Контрольний матч. «Динамо» — «Рапід» В — 0:4. Огляд матчу, стенограма

У вівторок, 24 січня, київське «Динамо» провело перший контрольний матч на міжсезонному зборі, що стартував днями в Туреччині. У своєму першому поєдинку 2023 року команда Мірчі Луческу перевірила сили на тлі віденського «Рапіда».

Контрольний матч

«ДИНАМО» (Київ, Україна)«РАПІД» (Відень, Австрія) — 0:4 (0:2)
Голи:
Забарний (13, автогол), Бургшталлер (32, 48), Кнасмюльнер (80)

«Динамо»: (1-й тайм) — 35.Нещерет, 2.Вівчаренко, 4.Попов, 25.Забарний, 94.Кендзера, 5.Сидорчук (К), 19.Гармаш, 22.Лонвейк, 20.Караваєв, 7.Кабаєв, 11.Ванат; (2-й тайм) — 35.Нещерет (51.Моргун, 75), 21.Кравченко, 44.Дубінчак, 34.Сирота, 6.Бурда, 8.Шепелєв, 14.Яцик, 18.Андрієвський (К), 30.Діалло, 70.Лєднєв, 91.Н.Волошин.

«Рапід» (Стартовий склад): 45.Хедль, 5.Керхшбаум, 6.Віммек, 9.Бургшталлер, 14.Пежич, 18.Штрунц, 23.Ауйєр, 24.Грейль, 28.Освальд, 29.Бажич, 43.Кверфельд.

Стенограма матчу >>>

Обидві команди впевнено розпочали цей матч, але першими пропустили динамівці. Причому, у буквальному сенсі слова, забили вони самі собі: на 13-й хвилині зустрічі Забарний у спробі перехопити фланговий простріл зрізав м’яч у свої ворота — 0:1.

В цілому, гра проходила в рівній боротьбі і при критично низькому темпі, так що відсутність гостроти в ній не виглядала чимось складно зрозумілим. Тим не менш, на 32-й хвилині матчу рахунок знову змінився. І знову успіху досяг «Рапід». Цього разу флангова атака австрійської команди завершилася очікуваним прострілом, і залишений без опіки Бургшталлер без проблем ударом метрів із семи переправив м’яч у сітку воріт «Динамо» — 0:2.

У залишковому відрізку першого тайму «Динамо» вдалося заволодіти певною перевагою, проте особливих шансів для того, щоб відіграти хоча б один м’яч у кияни не було. Відзначити можна лише потужний удар Лонвейка метрів з 18-ти, з яким легко справився голкіпер «Рапіда». У підсумку, на перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь команди з Відня.

Другий тайм практично відразу почався з чергового гола в ворота «Динамо». На 48-й хвилині зустрічі Бургшталлер ефектним ударом з лінії штрафної площі відправив м’яч точно в «дев’ятку» воріт «Динамо» — 0:3.

Цей гол також не змінив малюнка гри, яка, як і раніше, проходила в рівній боротьбі, але на 63-й хвилині «Динамо» нарешті створило гольовий момент: атаку киян ударом з лінії штрафного майданчика завершив Волошин — воротар «Рапіда» в кидку з працею перевів гру на кутовий.

І на цьому досягнення «Динамо» в атакі у звітному матчі вичерпалися. В час, що залишився, зустрічі «Рапід» повністю контролював хід гри, змушуючи киян займатися виключно біговою роботою. І на 80-й хвилині це вилилося в четвертий гол: Кнасмюльнер, виконуючи штрафний у метрах 20-ти від воріт «Динамо», ефектним ударом відправив м’яч точно в «дев’ятку» — 0:4, і саме з таким рахунком завершився звітний матч.

Додамо, що свій наступний спаринг на зборі в Туреччині «Динамо» проведе в найближчу суботу, 28 січня. Цього разу суперником киян буде словенський «Марибор» (початок зустрічі о 16:00 за київським часом).