«Уніон» — «Майнц» — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 19-й тур

2023-02-04 18:30 4 лютого відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Уніон» (Берлін) та ... «Уніон» — «Майнц» — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 19-й тур

4 лютого відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Уніон» (Берлін) та «Майнц» (Німеччина).

"Уніон" - "Майнц" - 2:1. Чемпіонат Німеччини, 19-й тур"Уніон" - "Майнц" - 2:1. Чемпіонат Німеччини, 19-й тур

Чемпіонат Німеччини, 19-й тур

«Уніон» (Берлін) — «Майнц» (Німеччина) — 2:1 (1:0)
Голи: Кевін Беренс (32), Дж. Зібатчеу (84) — М. Інгварцен (79)

Попередження: Аджорк (45), Поль Сеген (72)

Сонячним днем ​​у напруженій грі зустрілися команди Union Berlin та FSV Mainz 05. Уболівальники на стадіоні з самого початку насолоджувалися гострою конкуренцією. На 32-й хвилині К. Беренс забив перший гол за «Юніон Берлін» і гості розпочали гру з позитиву. FSV Mainz 05 отримав жовту картку на 45-й хвилині, коли Л. Аджорк був оштрафований за фол. Ситуація загострилася на 56-й хвилині, коли Д. Кор замінив А. Стаха у складі гостей. Щоб змінити цю тенденцію, Union Berlin потім зробив власну заміну, коли Дж. Хаберер замінив А. Лайдуні. Буквально за хвилину, 71-го, відразу в обидві сторони було внесено кілька змін. Для FSV Mainz 05 вони зробили подвійне перемикання: Д. да Кошта та М. Лейч увійшли в гру, а Л. Аджорке та М. Інгвартсен вийшли. У той же час Лі Дже Сун замінив Баркока. Юніон Берлін також отримав жовту картку, оскільки П. Сеген був визнаний таким, що порушив правила на 72-й хвилині. FSV Mainz 05 заробив пенальті на 78-му місці, і М. Інгвартсен реалізував його та зрівняв рахунок. Незважаючи на тиск з боку гостей, «Уніон Берлін» вистояв і на 79-й хвилині зробив три заміни, коли один одного замінили Ж. Руссільон, Н. Гіссельманн, П. Сеген та М. Торсбі. К. Беренс також був вилучений і його замінив Й. Зібатчеу. На 84-й хвилині Й. Сібачеу повернув собі перевагу «Уніон Берлін», і, зберігши щільний захист, вони змогли зберегти рахунок до кінця матчу. На 89-й хвилині «Юніон Берлін» вибив С. Беккера та замінив Й. Левелінга, а «ФСВ Майнц 05» провів останню заміну: Л. Баррейро замінив Б. Груду. В основний час «Юніон Берлін» здобув перемогу з підсумковим рахунком 2:1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «РБ Лейпциг» — «Уніон», «Майнц» — «Аугсбург».