«Ман.Юнайтед» — «Кр-л Пелас» — 2:1. Чемпіонат Англії, 22-й тур

2023-02-04 19:00 4 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Ман. Юнайтед» (Англія) ... «Ман.Юнайтед» — «Кр-л Пелас» — 2:1. Чемпіонат Англії, 22-й тур

4 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Ман. Юнайтед» (Англія) та «Кр-л Пелас» (Лондон).

"Ман.Юнайтед" - "Кр-л Пелас" - 2:1. Чемпіонат Англії, 22-й тур"Ман.Юнайтед" - "Кр-л Пелас" - 2:1. Чемпіонат Англії, 22-й тур

Чемпіонат Англії, 22-й тур

«Ман.Юнайтед» (Англія) — «Кр-л Пелас» (Лондон) — 2:1 (1:0)
Голи: Bruno Fernandes (7), Маркус Решфорд (62) — Шлупп (76)

Попередження: Т. Мітчелл (45+1), Антоній (67), Шлупп (67)

90 хвилин, Гол, «Манчестер Юнайтед», Б. Фернандеш Матч між «Манчестер Юнайтед» та «Крістал Пелас» був дуже насиченим: було багато голів, карток та замін. Перший значний інцидент стався на 7-й хвилині, коли Манчестер Юнайтед призначив пенальті. Б. Фернандес вийшов уперед і відправив воротаря туди, вивівши «Манчестер Юнайтед» вперед. На 45-й хвилині гравець «Крістал Пелас» Т. Мітчелл отримав жовту картку за неспортивну поведінку. У другому таймі було ще більше екшену. На 60-й хвилині «Манчестер Юнайтед» зробив першу з чотирьох замін, замінивши В. Вегхорста на А. Гарначо. Через дві хвилини М. Рашфорд забив відмінний гол, і «Манчестер Юнайтед» подвоїв свою перевагу. «Крістал Пелас» відреагував невдовзі після того, коли Й. Шлупп отримав жовту картку на 67-й хвилині. Незабаром після цього Антоні з Манчестер Юнайтед також отримав жовту картку. Ситуація для Манчестер Юнайтед погіршилася, коли Каземіро отримав червону картку на 70-й хвилині. Після цього «Крістал Пелас» зробив дві швидкі заміни, відправивши У. Хьюза та А.С. Локонгу замість Дж. Айю та Е. Езе. Дж. Шлупп зробив рахунок 2:1 на 76-й хвилині, давши «Крістал Пелас» надію на повернення. Наступні десять хвилин ознаменувалися черговим ажіотажем: і Манчестер Юнайтед, і Кристал Пелас зробили ще по дві заміни кожен. На 81-й хвилині «Манчестер Юнайтед» замінив Ентоні на М. Сабітцера, а «Крістал Пелас» зробив подвійну заміну на К. Дукура та Н. Ахамаду. За три хвилини до кінця Б. Фернандеш завдав вирішального удару «Манчестер Юнайтед», забивши гол із близької відстані та закріпивши перемогу. В результаті Манчестер Юнайтед лідирує в таблиці, а Кристал Пелас знаходиться всього в одному очку від заповітної зони вильоту.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Лідс» — «Ман.Юнайтед», «Кр-л Пелас» — «Брайтон».