«Астон Вілла» — «Лестер» — 2:4. Чемпіонат Англії, 22-й тур

2023-02-04 19:00 4 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Астон Вілла» (Англія) ... «Астон Вілла» — «Лестер» — 2:4. Чемпіонат Англії, 22-й тур

4 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Астон Вілла» (Англія) та «Лестер» (Англія).

"Астон Вілла" - "Лестер" - 2:4. Чемпіонат Англії, 22-й тур"Астон Вілла" - "Лестер" - 2:4. Чемпіонат Англії, 22-й тур

Чемпіонат Англії, 22-й тур

«Астон Вілла» (Англія) — «Лестер» (Англія) — 2:4 (2:3)
Голи: О. Уоткінс (9), Х. Суттар (32) — Меддісон (12), К. Хіанач (41), Тете (45+2), Денніс Прет (79)

Попередження: Кастань (56), Чаглар Сойюнджю (86), Тілеманс (88)

«Астон Вілла» та «Лестер» зустрілися у захоплюючому матчі, який обіцяв стати захоплюючим матчем. Матч почався з удару, коли О. Уоткінс забив гол за «Астон Віллу» на 9-й хвилині, вивівши господарів поля вперед. Однак «Лестер» швидко відреагував, коли Дж. Меддісон забив гол на 12-й хвилині, зрівнявши рахунок. Здавалося, що імпульс змінився, коли Х.Суттар забив автогол на 32-й хвилині, вивівши «Лестер» уперед. Потім незадовго до перерви гості додали у свій рахунок, коли К. Іхеаначо забив гол на 41-й хвилині, зробивши рахунок 2:1 до перерви. Настрій на стадіоні залишався позитивним для вболівальників «Лестера», яким було чому порадіти, оскільки Тете вивів «Лестер» уперед на 45-й хвилині. Оскільки матч вислизав від них, «Астон Вілла» зробила дві заміни на початку другого тайму: замість Коутіньо та А. Морено вийшли Дж. Ремсі та Л. Дінь відповідно. «Лестер» також залучив двох гравців і був винагороджений за свої зусилля, коли К. Дьюсбері-Холл забив гол на 56-й хвилині. Потім «Астон Вілла» внесла ще дві заміни, замінивши Б. Камару та Л. Дендонкера А. Янгом та М. Кеш. «Лестер» зробив третю та четверту заміни у матчі на 67-й хвилині, коли К. Іхеаначо та Дж. Меддісон були замінені на Дж. Варді та Н. Менді відповідно. Потім Прает збільшив свою перевагу на 79-й хвилині, давши гостям чітке уявлення про гру. Потім «Лестер» зробив свою п’яту та останню заміну, коли В. Крістіансен замінив Л. Томаса, перш ніж закінчити матч перемогою з рахунком 4:2.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Ман.Сіті» — «Астон Вілла», «Лестер» — «Тоттенхем».