«ПСЖ» — «Тулуза» — 2:1. Чемпіонат Франції, 22-й тур

2023-02-04 20:00 4 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «ПСЖ» (Париж) та ... «ПСЖ» — «Тулуза» — 2:1. Чемпіонат Франції, 22-й тур

4 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «ПСЖ» (Париж) та «Тулуза» (Франція).

"ПСЖ" - "Тулуза" - 2:1. Чемпіонат Франції, 22-й тур"ПСЖ" - "Тулуза" - 2:1. Чемпіонат Франції, 22-й тур

Чемпіонат Франції, 22-й тур

«ПСЖ» (Париж) — «Тулуза» (Франція) — 2:1 (1:1)
Голи: Хакімі (38), Мессі (58) — Бранко ван ден Боомен (20)

Попередження: Е. Бітшіабу (18), Н. Мендес (45+1), Брехт Дежагер (49), Ф. Чайбі (75)

Матч між «Парі Сен-Жермен» та «Тулузою» розпочався у другому таймі з «Тулузою» у рахунку. У прориві дострокову жовту картку було видано гравцю «Парі Сен-Жермен» Е. Бітшіабу на 18-й хвилині. Через 20 хвилин перший гол за Тулузу забив Б. ван ден Боомен. Парі Сен-Жермен відповів на 38-й хвилині, коли А. Хакімі зрівняв рахунок. Незадовго до кінця тайму жовті картки отримали Н. Мендес із «Парі Сен-Жермен» та Б. Дежагер з «Тулузи». У другому таймі «Парі Сен-Жермен» зміг забезпечити перемогу завдяки голу Л. Мессі на 58-й хвилині. «Тулуза» зробила кілька замін протягом усього матчу, перша з яких відбулася на 62-й хвилині з обміном В. Каманзі та М. Деслера. Ще одна заміна була зроблена на 71-й хвилині, коли М. Діарра замінив Г. Суазо. Крім того, на 75-й хвилині Ф. Чайбі отримав жовту картку. «Парі Сен-Жермен» зробив чотири заміни, перша з яких відбулася на 76-й хвилині, коли М. Мендес та Ж. Бернат помінялися позиціями. Ще одна подвійна заміна відбулася на 76-й хвилині, коли на поле вийшли К. Солер та В. Заїр-Емері. Четверту заміну було здійснено на 89-й хвилині, коли Х.Екітиці замінив І.Гарбі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Монако» — «ПСЖ», «Тулуза» — «Ренн».