«Атлетіко» — «Хетафе» — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 20-й тур

2023-02-04 21:30 4 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Атлетіко» (Мадрид) та ... «Атлетіко» — «Хетафе» — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 20-й тур

4 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Атлетіко» (Мадрид) та «Хетафе» (Іспанія).

"Атлетіко" - "Хетафе" - 1:1. Чемпіонат Іспанії, 20-й тур"Атлетіко" - "Хетафе" - 1:1. Чемпіонат Іспанії, 20-й тур

Чемпіонат Іспанії, 20-й тур

«Атлетіко» (Мадрид) — «Хетафе» (Іспанія) — 1:1 (0:0)
Голи: Корреа (60) — Юнал (83)

Попередження: Джене (2), Порту (34), Оленя (45+2), Коке (57), Ніґес (81), Депай (90), Мунір Ель-Хаддаді (90+5)

90+3 хвилини, Гол, «Хетафе», М. Арамбаррі Матч між «Атлетіко» та «Хетафе» був видовищним і завершився нічиєю 1:1. Рефері, який судив матч, не відмовлявся призначати штрафні картки; всього у матчі було роздано п’ять жовтих карток. На 2-й хвилині гри гравець «Хетафе» Джене отримав жовту картку. На 34-й хвилині «Порту» також отримав жовту картку. На 45-й хвилині гри Сесар Албела включився у гру, отримавши жовту картку. Коке отримав жовту картку на 57-й хвилині через фол. «Атлетіко Мадрид» випередив суперника на 60-й хвилині гри, коли Анге Корреа забив гол на користь своєї команди. Тренер вирішив замінити Корреа на Янніка Карраска. У цей момент Томаса Лемара також замінили на Маркоса Льоренте. Тренер «Хетафе» відповів двома замінами на 73-й хвилині гри. Луїс Мілла був замінений на Альваро Алькобера, а Альбела замінили на Гонсало Вільяра. А. Мората з «Атлетіко Мадрид» був замінений на 75-й хвилині на Сауля Нігеса. У цей момент на поле вийшов гравець «Хетафе» Мунір Ель-Хаддаді, який замінив іншого гравця команди М. Арамбаррі. Суддя гри призначив пенальті на користь «Хетафе» на 83-й хвилині матчу. Пізніше «Атлетіко Мадрид» замінив Родріго де Поля на «Мемфіс Депай». І Мемфіс, і Порту отримали жовті картки на останній хвилині матчу. В останні хвилини тієї ж хвилини Арамбаррі зрівняв рахунок, підштовхнувши сторони до нічиєї 1:1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Сельта» — «Атлетіко», «Хетафе» — «Райо Вальєкано».