«Труа» — «Ліон» — 1:3. Чемпіонат Франції, 22-й тур

2023-02-04 22:00 4 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Труа» (Франція) та ... «Труа» — «Ліон» — 1:3. Чемпіонат Франції, 22-й тур

4 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Труа» (Франція) та «Ліон» (Франція).

"Труа" - "Ліон" - 1:3. Чемпіонат Франції, 22-й тур"Труа" - "Ліон" - 1:3. Чемпіонат Франції, 22-й тур

Чемпіонат Франції, 22-й тур

«Труа» (Франція) — «Ліон» (Франція) — 1:3 (0:1)
Голи: Лопес (62) — Б. Баркола (43), Райан Черкі (59), А. Лаказетт (90+3)

Попередження: Тальяфіко (25)

Матч між «Естаком Труа» та «Ліоном» був захоплюючою грою, в якій «Ліон» здобув перемогу з рахунком 3:1. На 25-й хвилині «Ліон» отримав жовту картку. Пізніше, на 43-й хвилині матчу, Ліон повів у рахунку завдяки результативному голу Б. Барколи. Вони збільшили свою перевагу лише через 16 хвилин, коли Р. Черкі потрапив у сітку воріт. Естак Труа спробував відповісти голом на 62-й хвилині завдяки Роні Лопесу. Проте «Ліону» вдалося залишитися попереду до кінця матчу. Обидві команди були агресивні щодо замін. На 61-й хвилині «Ліон» замінив гравців, щоб освіжити атаку, до матчу приєдналися М. Густо, С. Кумбеді та А. Сарр, а Б. Баркола та Х. Ауар пішли з поля. Занепокоєний програшем на два голи, Естак Труа спробував вирівняти становище, замінивши Роні Лопеса на Р. Ріпарта, а невдовзі після цього Одобер замінив Р. Куаме. За рахунку 2:1 на користь «Ліона» визначення результату матчу було лише питанням часу. У ході заміни «Ліон» замінив М. Какере на К. Лукебу, а Д. Ловрен замінив Ж. Боатенга в їхньому останньому ході в матчі. Естак Труа все ж таки чинив опір, замінивши А. Брууса на Т. Бальді. Однак гра зрештою закінчилася з рахунком 3:1 на користь «Ліона», оскільки А. Ляказетт забив гол на 90-й хвилині.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Реймс» — «Труа», «Ліон» — «Ланс».