Контрольний матч. «Динамо» — «Вайле» — 2:0. Супряга і Яцик приносять перемогу киянам: огляд матчу, ВІДЕО

2023-02-05 12:00 У неділю, 5 лютого, київське «Динамо» провело черговий контрольний матч на першому турецькому зборі. Суперником команди ... Контрольний матч. «Динамо» — «Вайле» — 2:0. Супряга і Яцик приносять перемогу киянам: огляд матчу, ВІДЕО

У неділю, 5 лютого, київське «Динамо» провело черговий контрольний матч на першому турецькому зборі. Суперником команди Мірчі Луческу був данський клуб «Вайле».

Контрольний матч

«ДИНАМО» (Київ, Україна)«ВАЙЛЕ» (Данія)2:0 (1:0)
Гол
: Супряга (11), Яцик (82).

«Динамо» (перший тайм): Нещерет, Дубінчак, Попов, Дячук, Караваєв, Сидорчук (К), Царенко, Лонвейк, Беніто, Волошин, Супряга. (Другий тайм): Нещерет (Моргун, 62), Малиш, Бурда, Сирота, Вівчаренко, Андрієвський, Яцик, Беніто (Пашко, 62), Гармаш, Кабаєв, Супряга (Горбач, 62).

«Вайле» (стартовий склад): Тротт, Альборнос (К), Провстгор, Драмме, Киркегор, Велков, Офори, Сукута-Пасу, Лауритсен, Амби, Эльвиус.

Попри те, що агресивніше матч почали данці, «Динамо» досить швидко змогло перевести гру на половину поля суперника. Більшість атак команди Мірчі Луческу проходили через фланги, де активно діяли Беніто та Дубінчак. Саме після чергового навісу від Влада на 11-й хвилині киянам і вдалось відкрити рахунок у поєдинку. Супряга вдало знайшов позицію біля воротарського майданчика, відірвавшись від захисника, і пробив головою з кількох метрів — 1:0.

Забитий гол лише додав мотивації динамівцям, які продовжили диктувати супернику свої умови. «Вайле» лише іноді вдавалось вібігти в контратаку чи пробити з дальньої відстані. Проте всі ці спроби були далекими від того, щоб назвати їх небезпечними моментами біля воріт Нещерета. А ось із фолами у данців не було жодних проблем — гості доволі часто порушували правила, за що отримали не одну жовту картку.

Ближче до завершення першого тайму подвоїти рахунок міг Джастін Лонгвейк, але його постріл метрів з двадцяти був трохи неточним — м’яч пролетів біля дальньої штанги...

А от у другому таймі картина гри змінилась — «Вайле» почав сміливіше діяти в атаці. Данці зуміли не просто перевести гру від власних воріт, але й змусити «Динамо» оборонятись. На 67-й хвилині поєдинку номінальні гості могли зрівняти рахунок: після атаки лівим флангом, Гаммельгард вирішив пробити з гострого кута — м’яч влучив у дальню стійку воріт Моргуна. Кияни, в свою чергу, провели ряд замін аби пожвавити власну гру, але «Вайле» продовжив грати першим номером. Більше того, протягом кількох наступних хвилини «червоні» мали ще декілька хороших нагод для того, щоб зрівняти рахунок. На 76-й хвилині «Динамо» врятував Моргун, який взяв удар Баррі після виходу сам на сам.

Здавалось, що цей матч все ж може завершитись внічию, адже «Вайле» проводив атаку за атакою, однак своєчасним був гол Яцика! Півзахисник «Динамо», отримавши м’яча біля штрафної суперника, вирішив пробити метрів з двадцяти — точно у дальній кут воріт — 2:0! Цей гол остаточно зняв усі питання щодо переможця протистояння. Тим не менш, динамівці могли у наступній атаці забити втретє, але після удару Горбача м’яч влучив у стійку воріт «Вайле». У підсумку, непроста перемога «Динамо».

Нагадаємо, свій наступний матч на тренувальному зборі у Туреччині «Динамо» зіграє завтра, 6 лютого. Суперником команди Мірчі Луческу буде «Шкендія». Початок зустрічі — о 16:00.