«Спеція» — «Наполі» — 0:3. Чемпіонат Італії, 21-й тур

2023-02-05 15:30 5 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Спеція» (Італія) та ... «Спеція» — «Наполі» — 0:3. Чемпіонат Італії, 21-й тур

5 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Спеція» (Італія) та «Наполі» (Неаполь).

"Спеція" - "Наполі" - 0:3. Чемпіонат Італії, 21-й тур"Спеція" - "Наполі" - 0:3. Чемпіонат Італії, 21-й тур

Чемпіонат Італії, 21-й тур

«Спеція» (Італія) — «Наполі» (Неаполь) — 0:3 (0:0)
Голи: К. Кварацхелія (47), Осімхен (68), Осімхен (73)

Попередження: Ампаду (16), Х. Лосано (19), Маттіа Калдара (51), Зелінський (53), Річка (86)

87 хвилина, Гол, Наполі, А. Мілік Матч між «Спецією» та «Наполі» вийшов напруженим, обидві команди перебували у напрузі протягом усього матчу. Спочатку «Спеція» заробила собі жовту картку на 16-й хвилині, а «Наполі» — на 19-й. Після перерви «Наполі» зробив заміну, внаслідок якої Х. Лосано було замінено на М. Політано. Потім «Наполі» заробив пенальті, реалізований К. Кварацхелія, перш ніж шквал карток з обох боків призвів до того, що М. Калдара зі «Спеції» та П. Зелінський з «Наполі» отримали жовту картку. Потім «Наполі» зробив другу заміну, коли П. Зелінський замінили на Е. Ельмаса. Незабаром після цього В. Осімхен зробив рахунок 1:0, а потім подвоїв свій рахунок, зробивши рахунок 2:0 на користь «Наполі». Потім «Наполі» зробив ще дві заміни, замінивши К. Кварацхелія та М. Руї на Т. Ндомбелі та М. Олівера відповідно. Через 19 хвилин Спеція наслідувала їх приклад, зробивши три власні заміни, коли Е. Шомуродов, Д. Верде і М. Калдара були замінені Р. Кроллісом, Т. Чіпот і Д. Мальдіні відповідно. Потім «Наполі» провів п’яту заміну, в результаті якої В. Осімхен був замінений Г. Сімеоне. А. Річка з команди «Спеція» отримав жовту картку через чотири хвилини після того, як замінив С. Еспозіто та П. Вишневський. Останній гол у матчі забив А. Мілік на користь «Наполі», забезпечивши перемогу гостей з рахунком 3:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Емполі» — «Спеція», «Наполі» — «Кремонезе».