Андрій Ярмоленко відзначився черговим голом у матчі «Аль-Айна» (ВІДЕО)

2023-02-05 17:36 Колишній півзахисник київського «Динамо» Андрій Ярмоленко, який виступає в еміратському «Аль-Айні», відзначився голом у матчі 15 ... Андрій Ярмоленко відзначився черговим голом у матчі «Аль-Айна» (ВІДЕО)

Колишній півзахисник київського «Динамо» Андрій Ярмоленко, який виступає в еміратському «Аль-Айні», відзначився голом у матчі 15 туру чемпіонату ОАЕ.

Андрій Ярмоленко (праворуч; фото: @alainfcae)

Український футболіст у стартовому складі на виїзний поєдинок з Аль-Дафрою, забив м’яч на 47 хвилині, а до цього ще й заробив пенальті, реалізований Лабою. На 75-й хвилині Андрія замінив Жонатан Сантос.

Чемпіонат ОАЕ. 15-й тур

«Аль-Дафра» «Аль-Айн» 1:4 (1:2)
Голи
: Леонсо (8) — Ерік (5), Лаба (45+2, пін.), ЯРМОЛЕНКО (47), Рахімі (56)

Після цієї перемоги команда Сергія Реброва, як і раніше, посідає 4 місце в турнірній таблиці, відстаючи від лідера на 4 очки.