«Тоттенхем» — «Ман.Сіті» — 1:0. Чемпіонат Англії, 22-й тур

2023-02-05 20:30 5 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Тоттенхем» (Лондон) та ... «Тоттенхем» — «Ман.Сіті» — 1:0. Чемпіонат Англії, 22-й тур

5 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Тоттенхем» (Лондон) та «Ман. Сіті» (Англія).

"Тоттенхем" - "Ман.Сіті" - 1:0. Чемпіонат Англії, 22-й тур"Тоттенхем" - "Ман.Сіті" - 1:0. Чемпіонат Англії, 22-й тур

Чемпіонат Англії, 22-й тур

«Тоттенхем» (Лондон) — «Ман.Сіті» (Англія) — 1:0 (1:0)
Голи: Кейн (15)

Попередження: Родріго Бентанкур (23), Ромеро (26), Перішич (75), Ederson (83), Ромеро (87), Вокер (90+7)

Матч між «Тоттенхемом» та «Манчестер Сіті» виявився захоплюючим: «Тоттенхем» забив вирішальний гол лише за п’ятнадцять хвилин до кінця. Перша жовта картка в матчі дісталася Родріго Бентанкуру з «Тоттенхема» на 23-й хвилині, а його товариш по команді Карломаньо Ромеро також отримав картку такого ж кольору лише за три хвилини. На часовій позначці «Манчестер Сіті» замінив Рахіма Мареза на Кевіна Де Брюйне, а через п’ятнадцять хвилин «Тоттенхем» відповів тим самим: Іван Перишич замінив Райана Сессеньона. Але перебування Перишича на полі було недовгим: за чотири хвилини він отримав попередження і відразу після цього був переведений на Сон Хин Міна. Найнапруженіший момент гри стався на 87-й хвилині, коли Ромеро забрав свою другу картку у матчі. Цього разу його карта була червоною, що зменшило кількість гравців «Тоттенхема» до десяти осіб і зробило матч ще більш захоплюючим. «Тоттенхем» зробив свою третю та останню заміну того вечора, коли незабаром після цього вони замінили захисника Давида Кулусевського на Діно Санчеса. Останньою карткою вечора стала жовта картка Кайла Уокера з Манчестер Сіті на 90-й хвилині. Але цього було недостатньо, щоби врятувати їх від поразки, оскільки «Тоттенхем» просто утримував свою перевагу в один гол протягом усього матчу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Лестер» — «Тоттенхем», «Ман.Сіті» — «Астон Вілла».