«Інтер» — «Мілан» — 1:0. Чемпіонат Італії, 21-й тур

2023-02-05 23:45 5 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Інтер» (Мілан) та ... «Інтер» — «Мілан» — 1:0. Чемпіонат Італії, 21-й тур

5 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Інтер» (Мілан) та «Мілан» (Італія).

"Інтер" - "Мілан" - 1:0. Чемпіонат Італії, 21-й тур"Інтер" - "Мілан" - 1:0. Чемпіонат Італії, 21-й тур

Чемпіонат Італії, 21-й тур

«Інтер» (Мілан) — «Мілан» (Італія) — 1:0 (1:0)
Голи: Lautaro Martínez (34)

Попередження: П’єр Калулу (32), Маттео Габбіа (49), Леао (62), Мхітарян (67), Ачербі (68), Жиру (84), Ребіч (88)

Сьогодні вдень на стадіоні був насичений матч, коли «Інтер» здобув наполегливу перемогу над «Міланом» з рахунком 1:0. Незважаючи на низку моментів у першому таймі, обом сторонам не вдалося відкрити рахунок, і «Інтеру» довелося чекати до позначки 34 хвилини, перш ніж вони змогли вийти вперед. Після чудового руху Лаутаро Мартінеса без м’яча нападник зумів пробити м’яч повз Джанлуїджі Доннарумми. Ситуація почала розпалюватися після рестарту в другому таймі, коли «Мілан» почав домагатися зрівняючого рахунку. В результаті П. Калулу отримав першу жовту картку у грі на 32-й хвилині. Його товариш за командою М. Габбіа також отримав попередження на 49-й хвилині за фол. Тим часом в «Інтері» Ф. Ачербі та Х. Мхітарян отримали попередження на 67-й та 68-й хвилинах відповідно, оскільки суддя мав залишатися напоготові. Обложений «Мілан» був змушений зробити низку замін і зрештою зробив 3 заміни на 55-й хвилині. Це включало заміну Дж. Мессіаса та Р. Леао на Д. Орігі та А. Салемакерса відповідно, а потім незабаром після цього заміну М. Габбіа на М. Тіау. «Інтер» також вирішив провести дві власні заміни на 71-й хвилині. Це включало заміну Ф. Дімарко на Р. Госенса та Х. Мхітаряна на М. Брозовича, а потім незабаром після цього заміну Е. Джеко на Р. Лукаку. Гра закінчилася до того, як суддя зміг дати свисток про те, що «Інтер» набрав усі 3 очки за свою перемогу з рахунком 1:0. «Мілан» отримав ще одне попередження, оскільки О. Жиру було попереджено за фол на 84-й хвилині. Незабаром після цього була заміна з боку «Інтера», коли Х. Чалханоглу замінив Р. Гальярдіні на 89-й хвилині, а потім ще один хід зі зміною боку, коли М. Барелла був замінений К. Аслані незадовго до основного часу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Сампдорія» — «Інтер», «Мілан» — «Торіно».