Малиновський забиває за «Марсель» у другому матчі поспіль. Цього разу гол — переможний, і у ворота ПСЖ! (ВІДЕО)

2023-02-09 07:35 Український півзахисник французького «Марселя» Руслан Малиновський учора відзначився другим голом за свій нинішній клуб. Руслан Малиновський Малиновський забиває за «Марсель» у другому матчі поспіль. Цього разу гол — переможний, і у ворота ПСЖ! (ВІДЕО)

Український півзахисник французького «Марселя» Руслан Малиновський учора відзначився другим голом за свій нинішній клуб.

Руслан Малиновський

29-річний футболіст потрапив у стартовий склад провансальців на вчорашній поєдинок 1/8 фіналу Кубка Франції з ПСЖ, а на 57-й хвилині зустрічі гарматним ударом відразу з-за меж штрафної площі відправив м’яч у ворота паризької команди. При цьому гол Малиновського виявився переможним і вивів «Марсель» до чвертьфіналу турніру.

Кубок Франції. 1/8 фіналу

«Марсель» — ПСЖ — 2:1 (1:1)
Голи: Санчес (31 пен.), МАЛИНІВСЬКИЙ (57) — Рамос (45)

«Марсель»: Лопес, Клос, Мбемба, Жиго, Ронжье, Колашинац (Каборе, 63), Верету, Малиновський, Гендузі, Санчес (Вітінья, 90), Ундер (Унаї, 85).

Зазначимо, що українець забиває за «Марсель» у другому матчі поспіль: минулої неділі український хавбек відзначився голом у матчі чемпіонату Франції з «Ніццою».

09.02.2023, 07:35
Лига Европы Марсель Аталанта 1 : 1 Закінчився
Чемпионат Франции Тулуза Монпелье - : - 3 мая 20:00
Чемпионат Германии Хоффенхайм РБ Лейпциг - : - 3 мая 21:30
Чемпионат Италии Торино Болонья - : - 3 мая 21:45