«Емполі» — «Спеція» — 2:2. Чемпіонат Італії, 22-й тур

2023-02-11 18:02 11 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Емполі» (Італія) та ... «Емполі» — «Спеція» — 2:2. Чемпіонат Італії, 22-й тур

11 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Емполі» (Італія) та «Спеція» (Італія).

"Емполі" - "Спеція" - 2:2. Чемпіонат Італії, 22-й тур"Емполі" - "Спеція" - 2:2. Чемпіонат Італії, 22-й тур

Чемпіонат Італії, 22-й тур

«Емполі» (Італія) — «Спеція» (Італія) — 2:2 (0:2)
Голи: Н. Камбьягі (71), Віньято (90+4) — Верде (25), Верде (31)

Попередження: Ніколау (25), Гульєльмо Вікаріо (25), Верде (33), Еспозіто (39), Еспозіто (49), Альбін Екдал (63)

На стадіоні «Карло Кастелані» відбувся матч Серії А між «Емполі» та «Спецією», який завершився захоплюючою нічиєю 2:2. Матч розпочався мляво, оборона обох команд трималася міцно. Тільки на 21-й хвилині, коли Ф. Парізі з «Емполі» отримав червону картку, матч почав відкриватися. Спеція виграла гру після червоної картки і була винагороджена пенальті на 25-й хвилині. Д. Верде підійшов до воріт і безпомилково натрапив на верхній кут воріт, вивівши Спецію вперед 1:0. Двома хвилинами пізніше Г. Вікаріо з «Емполі» також отримав картку за фол. Спеція подвоїла свою перевагу на 31 хвилині, коли Д. Верде забив свій другий гол.

«Емполі» зробила першу заміну в матчі на 27-й хвилині, представивши Т. Балданці замість Л. Какаче, а другу — на 60-й хвилині, коли Т. Ебуехі замінив П. Стояновича. Потім тієї ж хвилині Р. Пікколі замінив Дж. Акпа Акпро. С. Еспозіто з команди Спеції отримав два попередження на 39-й та 49-й хвилинах відповідно, що призвело до його видалення на 49-й хвилині. Це стало поворотним моментом у матчі, оскільки «Емполі» почав просуватися вперед і повернувся в гру на 71-й хвилині завдяки Н. Камбьягі. Потім матч став напруженим, оскільки обидві команди прагнули визначити переможця: Спеція представила К. Агудело замість Т. Чіпота на 79-й хвилині, а Емполі зробив серію змін на 85-й хвилині. Ф. Бандінеллі та Ф. Капуто замінили Е. Віньято та М. Сатріано відповідно. Е. Віньято пробив в останні хвилини матчу, зрівнявши рахунок та забезпечивши «Емполі» нічию 2:2.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Фіорентина» — «Емполі», «Спеція» — «Ювентус».