«Фулхем» — «Ноттінгем Форест» — 2:0. Чемпіонат Англії, 23-й тур

2023-02-11 19:00 11 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Фулхем» (Англія) та ...

11 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Фулхем» (Англія) та «Ноттінгем Форест» (Англія).

"Фулхем" - "Ноттінгем Форест" - 2:0. Чемпіонат Англії, 23-й тур"Фулхем" - "Ноттінгем Форест" - 2:0. Чемпіонат Англії, 23-й тур

Чемпіонат Англії, 23-й тур

«Фулхем» (Англія) — «Ноттінгем Форест» (Англія) — 2:0 (1:0)
Голи: Вілліан (17), Соломон (88)

Попередження: Ор’є (15)

Граючи перед порожнім натовпом у будинку «Фулхема», Крейвен Котедж, команда Західного Лондона вирвалася вперед на 17-й хвилині, коли Вілліан завдав свого потужного удару повз витягнуту руку воротаря Брайса Самби. «Ноттінгем Форест» щосили намагався прорватися через організовану і дисципліновану оборону «Фулхема», коли матч розпочався у перерві, коли господарі поля вели 1:0. На початку другого тайму день мав стати для «Ноттінгем Форест» дедалі гіршим, оскільки на 56-й хвилині кількість гостей скоротилася до 10 осіб після того, як С. Ор’є отримав наказ на другу жовту картку.

Коли гра була на волосині, «Фулхем» повною мірою скористався додатковим гравцем у своїх рядах, а М. Соломон, який вийшов на заміну, завершив гру на 88-й хвилині добре відпрацьованим голом на відриві. Матч також став демонстрацією серії замін, оскільки обидві сторони прагнули здобути перевагу за рахунок зміни персоналу. У «Ноттінгем Форест» У. Болі та С. Маккенна були представлені замість Дж. Уорролла та Феліпе, Г. Скарпа та О. Мангала замінили Е. Денніса та Дж. Шелві, а К. Вуд був замінений на А. Айю. Так само «Фулхем» вибрав Вілліана замість М. Соломона, А. Мітровича замість Карлоса Вінісіуса, Б. Ріда замість Х. Вілсона, А. Перейру замість С. Лукіча та К. Тете замість К. Соареша, коли матч вступив у свою останню. стадію. «Фулхем» може з ентузіазмом очікувати частини своєї кампанії в Прем’єр-лізі після того, як набрав максимальну кількість очок у перемозі над «Ноттінгем Форест» з рахунком 2:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Брайтон» — «Фулхем», «Ноттінгем Форест» — «Ман.Сіті».