«Лечче» — «Рома» — 1:1. Чемпіонат Італії, 22-й тур

2023-02-11 21:00 11 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Лечче» (Італія) та ... «Лечче» — «Рома» — 1:1. Чемпіонат Італії, 22-й тур

11 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися «Лечче» (Італія) та «Рома» (Рим).

"Лечче" - "Рома" - 1:1. Чемпіонат Італії, 22-й тур"Лечче" - "Рома" - 1:1. Чемпіонат Італії, 22-й тур

Чемпіонат Італії, 22-й тур

«Лечче» (Італія) — «Рома» (Рим) — 1:1 (1:1)
Голи: Ібаньєс (7) — Дібала (17)

Попередження: Стрефецца (16), Ібаньєс (33), Лоренцо Коломбо (52), Хоан Гонсалес (62), Мортен Хьюлманд (90+1)

Це була збалансована гра між командами Stadio Comunale Via Del Mare. На 7-й хвилині матчу «Лечче» вийшов на перше місце, коли Р. Ібаньєс забив автогол. Через 16 хвилин Г. Стрефецца вилетів із жовтою карткою.

«Рома» швидко відреагувала пенальті, реалізованим П. Дібалою на 17-й хвилині гри. На 33-й хвилині гри жовту картку також отримав Р. Ібаньєс із команди Рома. Через кілька хвилин Л. Коломбо з «Лечче» також був вилучений з поля з жовтою карткою. Лечче отримав свою третю жовту картку на 52-й хвилині матчу, коли Гонсалесу показали жовту картку. Без подальших голів команди здійснили відповідні заміни на 67-й хвилині. Лечче замінив Х. Гонсалеса на К. Аскільдсена, а Л. Коломбо на Х. Фелькерлінг Персона. Після цього «Рома» змінила Т. Абрахама на А. Белотті та М. Матіча на Г. Вейналдума. Обидві команди зробили п’яту заміну: «Лечче» замінив Ф. Ді Франческо на Р. Удіна, а «Рома» замінив Л. Пеллегріні на О. Солбаккена. Матч закінчився тим, що обидві команди набрали по одному очку з рахунком 1:1. М. Хьюлманд із Лечче був останнім гравцем, який отримав жовту картку в матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Аталанта» — «Лечче», «Рома» — «Верона».