«Анже» — «Осер» — 1:1. Чемпіонат Франції, 23-й тур

2023-02-12 18:00 12 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Анже» (Франція) та ... «Анже» — «Осер» — 1:1. Чемпіонат Франції, 23-й тур

12 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися «Анже» (Франція) та «Осер» (Франція).

"Анже" - "Осер" - 1:1. Чемпіонат Франції, 23-й тур"Анже" - "Осер" - 1:1. Чемпіонат Франції, 23-й тур

Чемпіонат Франції, 23-й тур

«Анже» (Франція) — «Осер» (Франція) — 1:1 (1:1)
Голи: Р. Равелосон (2) — М. Аблін (22)

Попередження: Бенталеб (62), А. Бухазама (87), Блажич (90+3)

Футбольний матч між «Анже» та «Осером» на стадіоні «Раймон-Копа» завершився внічию: обидві команди не змогли вийти з глухого кута в протистоянні Ліги 1. Анже відкрив рахунок на початку матчу, коли Р. Равелосон забив автогол на 2-й хвилині .

Осер зрівняв рахунок за 3 хвилини, коли М. Аблін реалізував пенальті на 22-й хвилині. Перший тайм закінчився із рахунком 1:1. Анже щосили намагався створити можливості, але мали деякі причини для занепокоєння, коли М. Бенталеб отримав жовту картку на 62-й хвилині. Вальтер, тренер Анже, зробив три заміни поспіль, вивівши на 66, 67 і 68 хвилини П. Капелла, А. Саламу та І. Амаду. Приблизно в той же час Осер також зробив три заміни, замінивши Н. Так Косту, Г. Хайна та М. Отрета на Л. Сінайоко, Г. Перрена та Х. Сакі. Анже знову скоротилося до десяти гравців на 85-й хвилині, коли Ф. Гулам та Б. Менді замінили І. Четті та С. Тіуба. Потім на 87-й хвилині Бухазама отримав жовту картку. Матч, здавалося, наближався до повного тайму без голів, але Осер ледь не вирвав перемогу, коли Аблін реалізував пенальті на 90-й хвилині. Потім на тій же хвилині М. Блажич отримав жовту картку і матч закінчився внічию.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Страсбур» — «Анже», «Осер» — «Ліон».