«Герта» — «Боруссія М» — 4:1. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур

2023-02-12 18:31 12 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Герта» (Берлін) та ... «Герта» — «Боруссія М» — 4:1. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур

12 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися «Герта» (Берлін) та «Борусія М» (Менхенгладбах).

"Герта" - "Боруссія М" - 4:1. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур"Герта" - "Боруссія М" - 4:1. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур

Чемпіонат Німеччини, 20-й тур

«Герта» (Берлін) — «Борусія М» (Менхенгладбах) — 4:1 (1:1)
Голи: Дж. Нганкам (30), Мартон Дардаї (52), Лукебакіо (90+6), Д. Шерхант (90+1) — Ельведі (17)

У середині матчу на Олімпійському стадіоні в Берліні Герта Берлін та Боруссія Менхенгладбах забили по одному голу у матчі Бундесліги. Гості вийшли вперед на 17-й хвилині завдяки голу Н. Ельведі. Герта Берлін зрівняла рахунок на 30-й хвилині завдяки Й. Нганкаму, перш ніж М. Дардаї вивів їх уперед на 52-й хвилині. Обидві сторони відреагували на ситуацію серією замін. «Герта Берлін» внесла дві зміни: Я. Боетіус та Д. Лукебакіо замінили Я. Нганкама та С. Сердара. Боруссія Менхенгладбах наслідувала її приклад, і Ф. Нойхаус та А. Плеа замінили Х. Вольфа та Л. Штіндла.

Д. Шерхант був замінений на Ф. Нідерлехнера у третій за цей день заміні берлінської «Герти», а Н. Нгумоу замінив К. Крамера у складі гостей. «Герта Берлін» провела четверту заміну: М. Міттельштадт замінив М. Дардая, а І. Суніч замінив Т. Чигерчі. Боруссія Менхенгладбах також зробила ще одну заміну: С. Лайнер замінив Л. Нетца, а П. Херрманн замінив Дж. Скаллі. На 90-й хвилині рахунок став поза сумнівом, коли Д. Шерхант забив четвертий гол берлінської «Герти». Рахунок було завершено, коли Лукебакіо реалізував пенальті на тій же хвилині. Перемога берлінської «Герти» з рахунком 4:1 стала фантастичним поверненням після їхнього рахунку 1:1 у перерві між таймами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Боруссія Д» — «Герта», «Боруссія М» — «Баварія».