Кендзера дебютував за ПАОК, отримавши три хвилини ігрового часу

2023-02-14 08:37 Захисник київського «Динамо» Томаш Кендзера, який в останніх числах січня перейшов на правах оренди в грецький ... Кендзера дебютував за ПАОК, отримавши три хвилини ігрового часу

Захисник київського «Динамо» Томаш Кендзера, який в останніх числах січня перейшов на правах оренди в грецький ПАОК, учора провів перший матч за свій новий клуб.

Томаш Кендера у своєму першому матчі за ПАОК

28-річний поляк потрапив у заявку ПАОКу на виїзний матч 22-го туру чемпіонату Греції з «Астерасом» (2:2), але на поле з'явився лише під завісу зустрічі — на 87-й хвилині гри. Примітно, що Кендзера не зумів допомогти своїй команді утримати переможний рахунок 2:0 — ПАОК примудрився пропустити одразу два м'ячі на останніх хвилинах матчу і в підсумку задовільнився лише нічиєю.