Контрольний матч. «Динамо» — «Пахтакор» — 0:1. Огляд матчу, стенограма

2023-02-14 17:58 У вівторок, 14 лютого, київське «Динамо» провело черговий контрольний матч на міжсезонному зборі в Туреччині. Цього ... Контрольний матч. «Динамо» — «Пахтакор» — 0:1. Огляд матчу, стенограма

У вівторок, 14 лютого, київське «Динамо» провело черговий контрольний матч на міжсезонному зборі в Туреччині. Цього разу команда Мірчі Луческу перевірила сили на тлі ташкентського «Пахтакора», головним тренером якого є колишній динамівський нападник і тренер Максим Шацьких.

Контрольний матч

"ДИНАМО«(Київ, Україна) — «ПАХТАКОР» (Ташкент, Узбекистан) — 0:1 (0:1)
Гол:
Хамданов (34)

«Динамо»: 35.Нещерет, 44.Дубінчак, 4.Попов, 25.Дячук, 94.Малиш, 5.Сидорчук, 8.Шепелєв, 20.Караваєв, 14.Яцик, 91.Волошин, 17.Супряга; (з 65-ї хвилини): 51.Моргун, 24.Гусєв, 3.Боль, 34.Сирота, 2.Вівчаренко, 37.Царенко, 18.Андрієвський, 77.Беніто, 22.Лонвейк, 7.Кабаєв, 19.Гармаш.

«Пахтакор» (стартовий склад): 33.Суюнов, 3.Алійонов, 34.Сайфієв, 88.Азміддінов, 4.Турсунов, 17.Хамданов, 7.Хамробеков, 27.Сабірходжаєв, 8.Тургунбаєв, 10.Черан, 19.Банашак.

Стенограма матчу >>>

Попри номінальний статус «Динамо» як фаворита цього матчу, «Пахтакор» зі стартовим свистком заволодів перевагою і цілком упевнено демонстрував контроль м’яча. Щоправда, вже на третій хвилині зустрічі кияни були максимально близькі до того, щоб відкрити рахунок: Супряга, виконуючи штрафний удар, пробив у стінку, м’яч відскочив до Яцика, який завдав удару сходу метрів із 20-ти у поперечину воріт команди з Ташкента.

Цей момент довгий час залишався єдиним із числа того, що було гідно згадки в цій грі. «Пахтакор» продовжував вести гру першим номером, а «Динамо», здавалося, чогось вичікувало. І дочекалося. На 34-й хвилині флангова атака «Пахтакора» завершилася навісом і ударом головою Хамданова з лінії воротарського — 0:1.

Пропустивши гол, «Динамо» прагнуло змінити хід гри, але «Пахтакор» продовжував мати дуже впевнений вигляд і без особливих проблем зумів зберегти перевагу в парі до свистка на перерву.

Другий тайм пройшов під знаком позиційної переваги «Динамо», але кияни в атаці, окрім низки не особливо небезпечних ударів із середньої та дальньої дистанції, нічого іншого не досягли. У результаті, другий тайм цілком закономірно пройшов без голів, і тим самим привів «Пахтакор» до мінімальної перемоги — 1:0.

Додамо, що свій наступний спаринг на зборах у Туреччині «Динамо» проведе найближчої п’ятниці, 17 лютого. Цього разу суперником киян буде латвійська «Лієпая» (початок зустрічі — о 16:00 за київським часом).