«Шахтар» — «Ренн» — 2:1. Ліга Європи

2023-02-16 21:45 16 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися «Шахтар» (Донецьк) і «Ренн» (Франція). ... «Шахтар» — «Ренн» — 2:1. Ліга Європи

16 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися «Шахтар» (Донецьк) і «Ренн» (Франція).

«Шахтер» — «Ренн» — 2:1. Лига Европы«Шахтер» — «Ренн» — 2:1. Лига Европы

Ліга Європи

«Шахтар» (Донецьк) — «Ренн» (Франція) — 2:1 (2:0)
Голи: Д. Криськів (11), О. Бондаренко (45+1) — К. Токо-Екамбі (59)

Попередження: T. Степаненко (40), Буріго (43), К. Угочукву (56), B. Mykhaylichenko (84), О. Зубков (85), Омарі (85)

88-та хвилина, Гол, Ренн, Б. Мелінг Матч між донецьким «Шахтарем» і «Ренном» запам’ятався тим, що в перерві рахунок був 2:0 на користь господарів поля. Гол Д. Криськіва на 11-й хвилині та пенальті О. Бондаренка на 45-й хвилині забезпечили «Шахтарю» перевагу у два м’ячі. «Ренн» почав нагнітати тиск, і на 59-й хвилині гол К. Токо Екамбі зробив рахунок 2:1.

Далі обидві команди зробили заміни: А. Гуірі та Д. Дуе замінили Ж. Доку та І. Салаха у «Ренна». Доку та І. Салаха у «Ренна», а Л. Траоре і Д. Сікан — Д. Криськіва та І. Петряка у «Шахтаря». Однак на 88-й хвилині гру було остаточно вирішено. «Ренн» отримав м’яч у небезпечній позиції, і Б. Мелінг потужним ударом переправив його в сітку воріт. Матч, що проходив на стадіоні «Мейскі Легії Варшави» ім. Маршалка Юзефа Пілсудського, закінчився з рахунком 2:1 на користь «Ренна».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: «Ренн» — «Шахтар», «Ренн» — «Шахтар».